Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem szeretem Drazsét...

Csak én nem szeretem Drazsét (Draskovics)?

Figyelt kérdés

Mondjuk már alapból az idióta gnóm feje sem szimpatikus, de amit csinált megint, pff:S....saját kényére kedvére csinál bizonyítékokat, amik mint kiderült, nem is köthetőek a magyarok nyilaihoz...bizonyítékot hamisított, és nem menesztik, pedig egy rendes államban az ilyenért már repülne az illető....egy japán miniszter azért lemondott, mert egyszer ittasan látta őt a nyilvánosság. Akkor a Drazsé mit kapna? Börtönt?

Csak én nem szeretem a mindig okoskodó buflák torz fejét?


2009. júl. 28. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hiteltelen ember.De figyeld meg még lenyúl egy csomó pénzt aztán a háttérbe vonul.
2009. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jo kerdes. Ki szereti? De most abban nem vagyok biztos, hogy fejjel ment a falnak es ilyen primitiv bizonyitekot krealt. Elkepzelheto, hogy mar az apparatusaban is van, aki nem szereti, es kicsit megvezette.
2009. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Miért bántjátok szegényt? Olyan ember Ő aki ért mindenhez. Ezt bizonyítja, hogy volt már pénzügyminiszter, kormányzati igazgatás összehangolásáért felelős tárca nélküli miniszter, igazságügyi és rendészeti miniszter. Annyira tehetséges a srác, hogy mindegyikben állja a sarat, több kormányon át.

Amúgy elég valószínűnek tartom, hogy azért van még mindig ilyen magas beosztásban, mert túl közel van a "tűzhöz" , és a Bajnai nem igazán meri eltávolítani..

2009. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehetségtelen! Ráadásul úgy néz ki, mint Dracula!
2009. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
utálatos vén bibsi. Most olvasom a kurucon, hogy azt a bonyhádi robbantást ifjúkommunisták csinálták. Szívás, drazsékám! Jönnek érted az elvtárs-terroristák!
2009. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi a túróért kellene "szeretni" egy minisztert?? Szeresd a családodat, meg a kutyádat. Az a bizonyítékhamisítási dolog meg szerintem... ha valamit megír a Blikk című "szaklap", attól az még nem úgy van...
2009. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A 15:55-el nagyon egyetértek!

Utolsónak meg annyit, hogy a szavakon énis tudok lovagolni, de a kérdés nem ez volt.

2009. júl. 28. 16:52
 8/19 A kérdező kommentje:

Hamisíthatott volna jobban is mondjuk, pl így:


http://www.youtube.com/watch?v=az6fYEhlhpI&videos=A7I0sLnkd-I

2009. júl. 28. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
A kuruc nem ír igazat.A bonyhádi robbantást nem ifjú kommunisták csinálták.Hanem néhány kiskunhalasi srác játékból ki akarta próbálni a robbantást.Elkapták őket.és semmilyen párthoz nem volt semmi közük.Ez tény,mert én is halasi vagyok.
2009. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én szeretem:D

íme a kis drazsé:

[link]

2009. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!