Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is színjáték a...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek is színjáték a politika, és meg van beszélve ki mikor nyer, és mit tesz, stb?

Figyelt kérdés

(Nem én hiszem ezt, csak sokan mondják) (Én nem tudom eldönteni igaz-e)


(Ha igaz, van kiút?)


2012. aug. 30. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, 2006-ban ezért volt a Gyurcsány féle beszéd, h 2010-ben garantáltan meg tudja szerezni a Fidesz a 2/3-ot, másképp nem tudták volna megoldani.
2012. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak az ostoba ember önámítása. Nem ért a politikához nem igazán látja át,sőt még csak nem is akarja megérteni, és így lerendezi egyetlen vakkantással,sőt még okosabbnak is tarthatja magát a többi agymosottnál akik erre nem jöttek rá.
2012. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10:09, akkor magyarázd már el, hogy lehetséges, hogy mindig minden létező eseményből a kormány kerül ki győztesként? Bármi, amiben érintett, 100%-ban az ő hasznával zárul. Nos, mivel magyarázod, ha nincs manipuláció?


Csak megsúgom, a véletlen nem így működik :)

2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!