Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is színjáték a...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek is színjáték a politika, és meg van beszélve ki mikor nyer, és mit tesz, stb?

Figyelt kérdés

(Nem én hiszem ezt, csak sokan mondják) (Én nem tudom eldönteni igaz-e)


(Ha igaz, van kiút?)


2012. aug. 30. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Manapság, amikor már minden cselekedetet előre számításba vesznek, és lejegyeznek, ez nem is kérdés. A pártok csak bábok, az igazi hatalom pedig sejtjük-tudjuk kiknek a kezében van.


A szavazás, meg látszatintézkedések szintén meg vannak beszélve jó előre. Olyan érdekes hogy a kormány képes minden olyan szituációból kijönni hogy ők járjanak jól, nemde? :$ A rajtuk kívül élő 10 millió ember pedig természetesen rosszul jár.

2012. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Persze! A szavazokkal elöre megbeszelik,hogy melyik pärtra szavazzank,senki nem arra voksol,akire akar!

Mindent el kell hinni gondolkodas nelkül!

2012. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt is ilyen azzal hogy az MSZP-t újra megválasztották anno borult a dolog. Ha megnézed előtte ment ez a mi is megtömjük a zsebünket aztán ti is, azóta meg ezerrel megy a fikkantás, meg a Nagyvezír kvázi diktatúra kialakításán munkálkodik.


(off: Ez az istenverése orbán már megint levelet küldözget. Tök jó hogy csőd szélén van az ország erre meg futja nekik )

2012. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem így kell gondolni erre, hanem, hogy ráveszik az embert, hogy a másikra szavaz (botrányokkal, gazdasági recesszióval, stb-vel)
2012. aug. 30. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

#4

Ez valahol összefügg. Ha megnézed 2006 előtt kb mindig az egyik párt sokkal jobb programot kínált sokkal összerakottabb kampánya volt mint a másiknak és általában az aktuális nagy ellenzéki pártnak volt mindig jobb a programja, aztán 2006-ben az MSZP elgurította a pöttyöst amikor odarakták magukat a választás előtt és alatt és újra megválasztották őket. Innen tudjuk mi történt a fidesz robbantott egy-két "bombát", utcára hívták az embereket és mindent elkövettek hogy ellehetetlenítsék az MSZP-t. Ez azért kicsit feltűnő nem?

2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkivel meg van beszélve minden. Múltkori megbeszélésen mindenki megkapta az élete forgatókönyvét egy pdf-ben. Te nem voltál? BAsszus, szar lehet így élni. Nem tudsz semmit. Tiszta lutri, hogy bírod?
2012. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
1# Ha már idióta módon zsidózol akkor zsidóz nyíltan. Nem fogunk bekategorizálni jobboldalinak, csak egy idióta konteósnak a sok közül.
2012. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

22:18, mert a te kaffogva csaholó trollkodásod sokkal jobb, igaz? Főleg hogy semmi érdemlegessel nem tudsz cáfolni, csak naccizol, fasisztázol, rasszistázol, masinisztázol a Wolfenstein3D-s tudásoddal.


Get a life, hülyegyerek.

2012. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem igaz, viszont én is úgy gondolom, hogy egyes pártok lepaktáltak egymással és miközben játsszák az ellenségeskedés, viszont a háttérben igen jobban lehetnek...
2012. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem tudom igaz-e, de elképzelhető mert másképp miért akarna ennyi szavazójától megszabadulni a Fidesz.

Ha igaz, nincs kiút.

Egyetlen kiútnak a Dózsa György féle paraszt felkelés látszana, de tudjuk annak is mi lett a vége.

2012. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!