Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar vagy?

Magyar vagy?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 23:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom visszavezetni 1000 évre a családfámat,nem nézek ki magyarnak,cigány és szláv vér is van bennem valószínűleg ,mégis maximálisan magyarnak érzem magam.Neveztek már turbó magyarnak is, és ha 50% japán lennék akkor is azt mondanám,hogy magyar vagyok.
2012. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
56%
Na,erőltesd már meg magad és nyökögj ide valamit a magyar érdekről.Valami csurkás vgy zázriveceset legalább.Még ha csak a szokásos deformált mélymagyar melldöngető vagy akkor is talán erre alkalmas vagy.Naaaa....mondd már.
2012. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

"Kemény vagy kérdező, mint a bakaszar."


Ősi magyar tulajdonság.



"Ne hibáztasd őket... Mint mindenki másra, rájuk is a globalista-liberalista agymosás hatott. Új álmokat és vágyakat adtak nekik, és azt gondolják, hogy amit a tv-ből hallanak, az a saját véleményük... Egy másik ember véleményét gondolják a sajátjuknak. Azt gondolják, hogy szabadok, pedig ők vannak a legnagyobb rabszolgaságban."


Nem hibáztatom én őket, csak komolyan nem értem. Itt mindegyik vagy disszidálni akar, vagy becsalogatni a multikat, mert szerintük azok munkahelyet termtenek meg azért jönnek ide, hogy itthagyják a pénzüket és szétosztogassák a nép gyermekei közt. Tapsikolnak az uniónak mert az meghozta számunkra a külföldi munkavállalás lehetőségét. Azon egyik sem g

2012. aug. 26. 23:55
 14/58 anonim ***** válasza:
31%

"Na,erőltesd már meg magad és nyökögj ide valamit a magyar érdekről.Valami csurkás vgy zázriveceset legalább.Még ha csak a szokásos deformált mélymagyar melldöngető vagy akkor is talán erre alkalmas vagy.Naaaa....mondd már."


Ha leírja azt ami a magyarság érdeke arra azt fogod mondani,hogy fasiszta jobbos mélymagyar.Tehát felesleges veled beszélgetni úgy sem tudsz érvelni.

2012. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
70%
:D Végre,segítséget is kap a sötét kérdező.:)Épp most írta le,hogy de rossz az unió.Ez természetes.Az átlag mélymagyar melldöngető még magyarul is csak gyenge alapfokon képes.Nyelvtudás nélkül meg képtelen kinn érvényesülni.Itthon is de kinn végképp.
2012. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
81%

Itt kb. mindenki magyar szerintem.


Az már más kérdés, hogy az ország egy jelentős részét sikeresen behülyítette néhány gátlástalan vezető, és elhitették velük, hogy nekünk harcolnunk kell a külföldiek, EU, IMF, zsidók stb. ellen, mert a vesztünkre törnek. Valójában épp ezek a vezetők törnek a vesztünkre.

2012. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
66%
Ja,natürlich!:)
2012. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Bocs az előbbi bakiért. Javítva:


"Ne hibáztasd őket... Mint mindenki másra, rájuk is a globalista-liberalista agymosás hatott. Új álmokat és vágyakat adtak nekik, és azt gondolják, hogy amit a tv-ből hallanak, az a saját véleményük... Egy másik ember véleményét gondolják a sajátjuknak. Azt gondolják, hogy szabadok, pedig ők vannak a legnagyobb rabszolgaságban."


Nem hibáztatom én őket, csak komolyan nem értem. Itt mindegyik vagy disszidálni akar, vagy becsalogatni a multikat, mert szerintük azok munkahelyet termtenek meg azért jönnek ide, hogy itthagyják a pénzüket és szétosztogassák a nép gyermekei közt. Tapsikolnak az uniónak mert az meghozta számunkra a külföldi munkavállalás lehetőségét. Azon egyik sem gondolkozik, hogy az otthonától tíz méterre is lehetne munkahelyet teremteni?



"Na,erőltesd már meg magad és nyökögj ide valamit a magyar érdekről.Valami csurkás vgy zázriveceset legalább.Még ha csak a szokásos deformált mélymagyar melldöngető vagy akkor is talán erre alkalmas vagy.Naaaa....mondd már."



Mért tenném? Aki itt él, itt akar élni ebben az országban és magyarnak is érzi magát az tudja mit szeretne és mitől lenne jobb az élete, aki nem meg úgyis eltávozik közülünk. Te is ezek közé tartozol.

2012. aug. 27. 00:01
 19/58 anonim ***** válasza:
35%
Végtelenül szomorú,hogy az átlag mélymagyar a saját érdekeit se látja.
2012. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
56%
Du bist ungarische tiefen? Was ist das?
2012. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!