Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben újra Fidesz?

2014-ben újra Fidesz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudjuk, majd kiderül.

Vagy közvéleménykutatást tartasz, hogy ki kire fog szavazni?

2012. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Ha rajtam múlik, biztosan nem :)
2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%

Ne...

Eddig sem szavaztam rájuk, most sem fogok.

2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Isten ments!
2012. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

A vicc, hogy el lehet képzelni.

Amilyen átalakításokat végetek, végeznek a választási rendszerben könnyen megtörténhet. Erre a legjobb az előzetes regisztráció. Most kiderült, hogy nem biztos a bevezetése, mert lehet végül nem pozitívan érintené őket.

De fel lehet hozni példának az új határokat is.

2012. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem újra Fidesz lesz.Az MSZP korábbi kacifántosságait máig nem felejtették el az emberek.A Jobbiknak nem tett jót Szegedi,és ami utána fog következni.Az LMP-ről nem szólnék semmit:D Magyarán a 2/3 elvész de maradnak ők.
2012. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagy valószínűséggel a sok nyomorult tudatlan tuskó megint rájuk szavaz...

Ez a demokrácia átka. A sok analfabétának adnak 1 kiló kenyeret és megmutatják hova tegyék az x et... Innentől nincs miről beszélni.


Én azt sem értem ,hogy egy analfabétának minek szavazati jog. Azt sem tudja leírni mi a neve. Akkor az ország miért vár felelős döntést tőle??

2012. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 EagleHUN ***** válasza:
77%

Én se rájuk szavaztam és maradok az eddigi pártomnál, tőlük jobbra. XD

Valószínűleg újra a fityesz a legtöbb szavazattal kerül majd a parlamentbe, de nem nagy többséggel, így választania kell majd valakit a 2/3-os törvényekhez maga mellé. Sőt az sem biztos hogy önállóan kormányt tud majd alakítani, így csak 1 párt maradhat mellettük (Jobbik), bár őket még nem vállalták föl a fideszben, és ha fölvállalják akkor meg a KDNP lép ki tőlük, akik inkább középtájt vannak. Azt kizártnak tartom hogy az LMP-vel házasodna a Fidesz hogy kormányra jusson. Az LMP meg a Szocokkal nem hajlandó közösködni hogy kormányuk legyen. Így marad az a verzió hogy Fidesz + Jobbik nem koalícióban kormányoz majd, és néha keresztbe tesz a Fidesznek a Jobbik amikor olyan törvényt akarnak megszavaztatni amihez 2/3 kell de nekik nem tetszik.

2012. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég sok esély van rá :( Egyrészt a választási törvény manipulálása miatt, másrészt meg még mindig ők a legnagyobb támogatottságú párt.(hogy miért, azt nem tudom) Az egy dolog, hogy a függetlenek többen vannak, de mivel már kell ez az előregisztrációs cucc a szavazáshoz, ezért a függetlenek nagy része nem fog elmenni szavazni.
2012. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
67%

Még nem tudhatjuk. Addig még majdnem 2 év hátra van, sok minden változhat.

Egy biztos: én már semmilyen eredménynek nem tudok örülni.

2012. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!