Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érti valaki az UD Zrt körüli...

Érti valaki az UD Zrt körüli ügyeket?

Figyelt kérdés
Eddig én voltam a családban/munkahelyen, aki elmagyarázta a különböző közéleti események hátterét. Most ezt nem tudom elmagyarázni. Akkor mi is a vád, ki ellen és miért, és aki ellen nem, miért nem? Komoly dolog lehet, ha a Nemzetbiztonsági Hivatal főigazgatója is lemondott miatta. Ő meg meg súlyos vádakat fogalmazott meg a rendőrséggel, a vám- és pénzügyőrséggel és az ügyészséggel szemben. Aki érti, akár csak egyes részleteit is, világosítson fel. Én egyáltalán nem tudtam követni.
2009. júl. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
S*arok rá! és az összes politikusra!és a politikára!
2009. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valami megfigyelési botrány.. hogy politikusok meg nem tudom kik lettek indokolatlanul és jogtalanul megfigyelve. De nem vagyok benne én se biztos!!
2009. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bármi is az, csak kis idő kérdése, és majd "eltűnik" az ügy, figyeld meg
2009. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű csak ma már nagyon meg akarják keverni és értelmezhetetlenné tenni mer túl kínossá vállt bizonyos embereknek. Dávid és Herényi érezte hogy Almási rezgeti a lécet alattuk és valamit tenni kellett. Ekkor már jobbról balra haladtak vagy kényszerítették őket és a balos ki nem merülő kreatív probléma megoldó egylet beindult.

A nemzetbiztonsági munka esetek jogszabályi szabályzása nem teszi lehetővé a nyom nélküli munkákat, így ma a maszatolás és a ködösítés folyik. Az Mszp szdsz páros sok energiát ölt Ibolyába és még ez a nagyon lebukás veszélyes ügy is megérte hogy Ibuci hatalmon maradjon.

Ugyanis így lehet hogy 2-3% marad náluk az mdf részéről , de ha Almási nyert volna akkor egy val szín eredményesebb MDf akár 4-5-6% ot is elvihetett volna tőlük.

Ha számok abszolút értékit nézzük 2% jött + 5% nem veszett el az = 7%és ez már lehet hogy az MszP nek létkérdés is lehet. Ennyi nagy vonalakban.

2009. júl. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a 7.10-es választ, így már okosabb lettem. T'onképpen én azzal is egyetértek, hogy sz'r ez az egész, és már nem fontos ez a 827+1. botrány. De mégis szerettem volna tudni a hátterét, ez is csak egy mozaik a képben...
2009. júl. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!