Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hallottam, hogy azoknak...

Most hallottam, hogy azoknak is kell majd fizetnie tb-t akinek nincs munkája?

Figyelt kérdés

Arra nem gondoltak, hogy azért nincs, mert nem talál?

Vagy hogy miből fizessenek 6 500 Ft-ot?

[link]



2012. aug. 19. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig is kellett, még az előző kormányzat idején meg lett szavazva...
2012. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is kellett. Se a kormányt, se az APEH-et (pardon, NAV) nem érdekli, hogy honnan teremted elő a pénzt rá, akkor is be kell fizetni, ha soha nem veszel igénybe egészségügyi ellátást. Jól ki van találva.
2012. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha pl kimész külföldre v. nem fizeted egy évig és utána haza jössz megint fizeted, akkor jár tb ellátás. Utólagosan nem kell befizetned az elmúlt egy évet ...
2012. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De bizony. Behajtják rajtad, akár több százezret is!
2012. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most hallottad, pedig már huzamosabb ideje kellett volna fizetned, akkor nem irigyellek. Elég régóta él ez a rendszer. Mintha azt hallottam volna, hogy a rászorulók kérhetnek az önkormányzattól segítséget, de nem biztos! Mindenképpen rendezd a jogviszonyod, mert a NAV nem viccel!
2012. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinek, aki lakóhellyel rendelkezik Magyarországon, annak fizetnie kell, ez mindig így volt.

Gyerekeknek, nappali tanulóknak a szülők révén van biztosítása.

Aki munkanélküli, annak regisztráltatnia kell úgyis magát a Munkaügyi Központban, és aki regisztrált álláskereső, annak fizetik.

Aki nem keres munkát, mert mondjuk lottónyereményból él, annak meg magának kell fizetnie.

2012. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fizessen az akinek páros számú édesanyja van. Mégis miből? Ja hogy őket az nem érdekli?

Valakit meg a gravitáció nem érdekel, mégis lezuhan a toronyházról. Ennyi.

2012. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!