Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogcímen jótékonykodik...

Milyen jogcímen jótékonykodik a kormány az én pénzemmel?

Figyelt kérdés

/Lásd áram túlfizetés 5 milliárddal KÁROSÍTOTTÁK meg a fogyasztókat, és most játsszák a jó fiút, a krízis alapba utalják, mert macerás visszautalni, levonni nem volt az./


Én erre nem adtam felhatalmazást a kormánynak, nem ezért választottuk őket.


2009. júl. 21. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
menjünk külföldre mindannyian, aztán nézhetnek
2009. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak

Az lesz egy idő múlva. Vagy a magyarok elfogynak a cigányok meg többségbe kerülnek és össze omlik a közigazgatás, mert hát kolomppáréknak nem füllik a foguk a munkához.

2009. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, 07:25-ös, sztem is hasonló lesz, de én nem is tudom, hog yezt bánjam vagy sem, mert még egy ilyen hülye hely mint mi vagyunk, sztem Európában nincs. Szóval pl. miért nem csatlakozunk az osztrákokhoz pl, aztán kerüljünk osztrák ireányítás alá, osztrák kormánnyal stb, sztem nagyon rövid idő alatt helyre jönnénk. Mi lennénk Ungarland tartomány, simán kivitelezhető, az más kérdés, h az osztrákok se hülyék, és egy ilyen hely nem nagyon kellene nekik ...
2009. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!