Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogcímen jótékonykodik...

Milyen jogcímen jótékonykodik a kormány az én pénzemmel?

Figyelt kérdés

/Lásd áram túlfizetés 5 milliárddal KÁROSÍTOTTÁK meg a fogyasztókat, és most játsszák a jó fiút, a krízis alapba utalják, mert macerás visszautalni, levonni nem volt az./


Én erre nem adtam felhatalmazást a kormánynak, nem ezért választottuk őket.


2009. júl. 21. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
iolyen alapon kérdezhetnéd azt is, milyen címen nyúlják le a rengeteg pénzt, amit szó szerint lenyúlnak, szóval nem csak értelmetlen dolgokra költik ....
2009. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Ugy gondolom, hiába háborogsz. A megválasztásukkal erre fel vannak jogosítva. Ha nem lenne törvényes ez az eljárás, az ellenzék már rég megtámadta volna jogilag. A krízisalap pedi nagyon humánus gondolat.
2009. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez van. Bővebb információért, kérjük, érdeklődjön a helyi maffiánál.
2009. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Ezt nem lehetett volna megcsinálni, mert sérti a tulajdonjogot. Legközelebb akkor azt is mondhatja valaki, hogy a piacon nem kaphatom meg az árustól a visszajáró pénzem, mert azt a kormány átirányította valami másra.
2009. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A megkárosított fogyasztókat kéne erről megszavaztatni, az lenne a demokratikus eljárás.

Ez nem az (de ki mondta, hogy Mo. demokrácia?).

2009. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Az ellenzék is ugyanezt fogja csinálni ha hatalomra kerül. Aki ott van mind él a sikkasztás lehetőségével.
2009. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én erre nem adtam felhatalmazást a kormánynak, nem ezért választottuk őket."


Te nem adtál, a szavazó többség viszont adott 2006-ban. Ha nem tetszik, legközelebb másra szavazol. Ez a demokrácia.

2009. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz mert nem csak a krízis alapba megy, hanem azoknak a cigányoknak is csökkentik a tartozását akik eddig nem fizettek áramszámlát.Ugye milyen jó?:P
2009. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már hagyjátok szegény politikusokat! Csak nem képzeled, hogy majd valami 2 milliós Opellel fognak járkálni 20 milliós Audi helyett? Meg így annyira kevés költségtérítést kapnak, hogy már majdnem éhen halnak. A fizetésük meg nevetséges. Hát valamiből élni kell. Tudod megélhetési bűnözés, mert hát valamiből fent kell tartani a villát a budai hegyekbe.
2009. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg! Milyen humánus! Még a könnyem is kicsordult! Teljesen mindegy ki van kormányon, mind sikkaszt! De hát miért ne tennék, hiszen mi emberek semmit nem teszünk ellene! Csak bosszankodunk, zsörtölődünk, ahelyett, hogy egységesen összefognénk!Mert egységben az erő! Épp ezért osztották meg Magyarországot! Nehogymár egyetértően össze tudjon fogni! Sajnos ez van!
2009. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!