Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Szegedi Csanád felkereste Köves Slomó rabbit?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kért a korábbi viselkedéséért. A későbbiekben tervezi, hogy ellátogat Auschwitzba is. Vajon megváltoztatta, hogy kiderült zsidó származása vagy csak színjáték a média felé?
2012. aug. 6. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jézus mária! :D
2012. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Kapálózás. Nehogy elsüllyedjen. Még a végén dolgozni kéne!
2012. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Kész komédia.

A Jobbikból kiütötték a vesztegetés miatt, erre megtartotta a zsírosan fizető EU-s képviselői állást, majd meghasonlott önmagával a teljes addigi személyét meghazudtolta, és csatlakozott azokhoz, akiket addig gyűlölt, akik természetesen egy ilyen gerinctelen embert örömmel fogadnak a soraik közé.

2012. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
A szélsőjobb hivatalosan is szétzúzva..
2012. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elég nagy képmutatás. Amint elküldték a Jobbikból, rögtön szaladt a zsidókhoz.
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Már látom előre, hogy nem sokára a dk, vagy az mszp soraiban lesz.
2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Aha. És ez mennyire biztos? Amolyan kurucinfósan tuti?
2012. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem hinni, google a barátod.


[link]

2012. aug. 6. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezzel sikerült bebizonyítania, hogy tényleg akkora sutyerák, mint amilyennek mondták. Eddig nem nagyon hittem el, hogy valóban ő keverte a sz*rt, és azt reméltem, hogy ez az ügy végül ki tud alakulni jól is. Ezek után viszont egyértelmű mindenki számára, hogy Csanád hova tartozik.
2012. aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember egy igazi megélhetési politikus, neki nem az adott eszme számít, hanem az, h legyen zsíros állása, és ezért bárkihez odadörgölőzik...
2012. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!