Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Marad a Fidesz?

Marad a Fidesz?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak a panaszt hallom,hogy az elmúlt években jónéhány lapáttal rátettek az ország helyzetére.Jómagam is tapasztalom a környéken(is) a növekvő munkanélküliséget,az újabb és újabb adókat,az egészségügy és az oktatás színvonalának egyre mélyebbre süllyedését stb...Nem sorolom,mert minden magyar ember tudja,hogy miről beszélek!Le kellene már váltani a Fideszt,megállítani ezt a tolvaj bandát.Én nem vagyok nagy politizáló,de elképesztő,ami itt folyik.Miért nem fog össze a magyar nép,és váltjuk le a Fideszt a következő választásokon?Mindenkinek csak a szája jár?Nézegetem neten az ,,Ön melyik pártra szavazna ha ma lennének a választások" című ,,felméréseket"...ezekről tudom mhogy nem megbízhatóak,de mégis szinte mindenhol azt látom,hogy Fidesz,ha pedig nem,akkor MSZP!Úristen!Miért kell beleesni ugyanebbe a hibába?Sosem lesz leváltva ez a renszer.Egyre és egyre rosszabb lesz,és nincs aki/ami megállítsa!Mi lesz az országunkkal? Kötekedők,és rosszindulatú válaszadók kíméljenek!

2012. aug. 3. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Na jól van akkor elmondom finomabban, miután törölték igényes válaszomat. Az mszp vezére Mesterházy 1 hazai szabadkőműves, és ezzel elmondtam mindent az mszp-ről.
2012. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És igen, már jönnek is a fizetett lepontozók. Szánalom!
2012. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Az
2012. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

19:41

"Az MSZP-vel semmi baj nem volt. Az ország 2006 és 2010 közti nehézségei nem az ő hibáik voltak, hanem a gazdasági válságé. "


Nem, persze :DDDDD


A duplájára növelt államadóssághoz ugye semmi közük nincs a "drágajó annyirahozzáértő," szociknak! :DDD


Az persze más kérdés, hogy amennyiben 2006-ban a Fidesz hatalomra jut, akkor 2008 őszén alighanem ténylegesen is bekövetkezett volna az államcsőd Magyarországon (14. havi nyugdíj ígérete pl, ha még emlékszünk a hasonló fideszes eszemnetségekre).

2012. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!