Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Marad a Fidesz?

Marad a Fidesz?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak a panaszt hallom,hogy az elmúlt években jónéhány lapáttal rátettek az ország helyzetére.Jómagam is tapasztalom a környéken(is) a növekvő munkanélküliséget,az újabb és újabb adókat,az egészségügy és az oktatás színvonalának egyre mélyebbre süllyedését stb...Nem sorolom,mert minden magyar ember tudja,hogy miről beszélek!Le kellene már váltani a Fideszt,megállítani ezt a tolvaj bandát.Én nem vagyok nagy politizáló,de elképesztő,ami itt folyik.Miért nem fog össze a magyar nép,és váltjuk le a Fideszt a következő választásokon?Mindenkinek csak a szája jár?Nézegetem neten az ,,Ön melyik pártra szavazna ha ma lennének a választások" című ,,felméréseket"...ezekről tudom mhogy nem megbízhatóak,de mégis szinte mindenhol azt látom,hogy Fidesz,ha pedig nem,akkor MSZP!Úristen!Miért kell beleesni ugyanebbe a hibába?Sosem lesz leváltva ez a renszer.Egyre és egyre rosszabb lesz,és nincs aki/ami megállítsa!Mi lesz az országunkkal? Kötekedők,és rosszindulatú válaszadók kíméljenek!

2012. aug. 3. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Jobbik vagy Fidesz lesz az új "kis törvénnyel" a baloldalt kizárta a versenyből, ráadásul esélyes, hogy öngól lőtt, mivel a Jobbik szavazói sokkal elszántabbak mint az MSZP és Fidesz hívek!
2012. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Csak mszp ne legyen...
2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Az MSZP-vel semmi baj nem volt. Az ország 2006 és 2010 közti nehézségei nem az ő hibáik voltak, hanem a gazdasági válságé. Mellesleg a közhiedelemmel ellentétben ebben a korszakban is volt fejlődés. Budapest belvárosa, a Nagykörút környéke elérte az osztrák színvonalat. Lettek Combinó villamosok. A Budapest közeli MÁV állomások osztrák színvonalúak lettek. Rengeteg törvényi módosítás és jogvédelmi szervezet alakult a melegek védelme érdekében. Nekem, mint európai demokratának ez számít fejlődésnek, nem pedig az a keleti tahó megállapítás, hogy az a fejlődés, hogy mindent magunknak termelünk, kiűzzük a multikat, halál a b*zikra, cserében meg Nemzeti Dalt énekelve éhen veszünk, mint Észak-Korea. Bajnai Gordon például egy realista gazdasági szakértő volt, nempedig egy idealista "cáratyuska", mint Tudjukki.
2012. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rémuralom ***** válasza:
0%
Te még komolyan hiszel a pártokráciában? Te komolyan hajlandó lennél elmenni szavazni csak azért, mert van olyan párt, amelyik még nem rabolt ki? Hát akkor meg is érdemled, hogy a nyakadon lógjanak.
2012. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,ezt kinek írtad?
2012. aug. 3. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs olyan,hogy jó kisebbik rossz van esetleg
2012. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sz1u ***** válasza:
5%

19:41


Felpontoztalak (annak ellenére, hogy 0%-on vagy). :) :) :)

2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
"majd bele döglöttünk,hogy úgy tettünk,mintha kormányoztunk volna....."nem csináltunk semmit 4 évig...semmit.hazudtunk reggel,éjjel, meg este..teljesen nyilvánvaló,hogy amit mondunk,az nemigaz..... stb stb...Az mszp a kommunista párt utódpártja,minden jelenlegi nyomort nekik köszönhetünk,úgyhogy nemkell a rizsa!
2012. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha marad a Fidesz, akkor ennek az országnak annyi lesz...

Az MSZP sem volt jó, ők is loptak, sokat hibáztak, de a szegényeket nem taposták ennyire a földbe... volt luxusadó, ami 60 milliárdot hozott évente, most van helyette "chips adó" meg csekkadó, meg mobiladó... A Fidesz most mindent megtesz, hogy bebetonozza a hatalmát és fenntartsa a parlamentáris diktatúrát és meggazdagítsa a saját pereputtyát... mindegy ki lesz, csak ne a Fidesz, mert másnak is volt már 2/3-a, de ennyire senki nem élt vissza vele... lehet, hogy az MSZP-ből sem kérünk már, de a Fidesz-ből is elég, mert mint láthatjuk nekik sem csak a lopás...

2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom rengeteg Fideszes és Mszp-s van itt az oldalon...Hát annyit róla hogy a mostani helyzettel nem vagyok megelégedve,és ezzel nem vagyok egyedül.
2012. aug. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!