Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Echo-Tv-n...

Mi a véleményetek az Echo-Tv-na látható Háttérkép című műsorról?

Figyelt kérdés
Bayer Zsolt,Boros Imre és Bogár László elemzését követhetjük nyomon,de annyira látszik rajtuk,hogy FIDESZ érzelműek,hogy az hihetetlen. Mit gondoltok? Reális dolgokat mondanak abban a műsorban a nagy háttérhatalmakról? És hogy rosszat akar velünk az EU? Szerintem viccesek!

2012. aug. 2. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Az EU soha nem volt ás csak egy világállamot támogató sz@r!

Egyébként nem Fideszesek hanem Jobboldaliak többségük Jobbikos érzelmű.

2012. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Három bértollnok ökörködése élő adásban. A tények nekik nem számítanakha ellenmondanak a sületlenségeiknek.


Kedves kérdező a Minimaxon több helyesebb közgazdasági ismeretet szerezhetsz mint ott.

2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minimaxon?:) Hát igen!:) Ahogy elnézem őket tényleg oda kapcsolok mert az Eco tv után a köv.csatorna a tv-n a Minimax! :D Inkább azt nézném mint ezeket a gyökereket!:)
2012. aug. 2. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván itt is egyetemi tanárok írogatnak, és űűűk aztán tudják!


Az hogy Fidesz pártiak az 100%.

De kb ennyivel ki is fújt a kapcsolat.

Ugyan úgy kritizálják a Fidesz ostobaságait.


Amit mondanak, az meg logikus és a történelem támasztja alá. Gyakorlatilag, aki figyelemmel kíséri őket, az láthatja hogy gyakorlatilag minden beigazolódott amit állítottak. Sok eseményről lehúzzák a leplet.


De kérdem!


Mi az amiben nincs igazuk, amit lassan de biztosan és folyamatosan beigazolódva valóssággá válik?


Ki is az agy mosott?

Aki mellett a média óriások állnak, vagy akit az idő igazol?

2012. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

"Minimaxon?:) Hát igen!:) Ahogy elnézem őket tényleg oda kapcsolok mert az Eco tv után a köv.csatorna a tv-n a Minimax! :D Inkább azt nézném mint ezeket a gyökereket!:)



Jól teszed!

Kb az is való neked.

És miért is gyökerek?

Nem érted amit elmondanak, vagy más a tapasztalatod?

2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
anti globális! Le lettél pontozva! :D :D
2012. aug. 2. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Tessék!

Tettem fel egy kérdést, válaszolj rá.

(lejjebb)



"Hogy fognak a mai feltételek mellett a centrum illetve a félperiféria országok, kikecmeregni a válságból?

Akik kb annyit írnak hogy "csak úgy" azok ne is írjanak.

Olyan válaszokat kérek, akik a globálkapitalizmus okozta problémákat kiküszöbölni képes, megoldásokat írják le. Néhány logikus és a perspektíváját tekintve időben (gazdasági hatások) és a jellemzőket alapul vett(nagytőke jellemzői stb)ok és okozati összefüggésben.


Személyeskedésekre végképp nem vagyok kíváncsi, mert akinek ennyire telik arról egy normális embernek meg kell hogy legyen a véleménye.



Kifejtenéd a logikus véleményed, itt vagy a kérdés topikjában?

2012. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

A kérdező kommentje:


anti globális! Le lettél pontozva! :D :D



Pontozzál kis K, csak az idiótákat érdekelnek ezek a pontok. Azok akik használják a fejüket, inkább érvelnek mint pontoznak. Kb ennyi vagy! Én ha a kérdésemre valaki válaszol, lehet hogy nem értek egyet vele, de attól maga a tény hogy érvel, a számomra már hasznos.

Az az, pontosan az olyan kis K k mint te akik csak maszatolják a felületet értelmetlenül.



Miért nem egy konkrét példával állsz elő, és miért a személyében támadsz egyetemi tanárokat azzal hogy ostobák?

2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már a Bogár, Bayer kombó is ütős, de így ennyi hatökör egy helyen?! Bayert régebben sokat néztem, ott telt be a pohár, hogy szerinte az embereknek kötelező a konzervatív értékrendet követni. Akkor undorodtam meg az egész, múltban leragadt, okádék konzervatív szartól. Amúgy jól elvannak ott, akit érdekel nézze, engem nem zavar.
2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A műsor arra jó h. egyes dolgoknak utána nézzen az ember.
2012. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!