Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ablakoknál villog...

Windows 7 ablakoknál villog alul a tálca, miért lehet ez? általában mikor az IE8 nyitvavan, de előfordul máskor is, olyankor villog a tálca és elő-elő ugrik a háttérkép, jól látható a képen az óra mellett látszik a háttérkép, de a tálca is?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. jan. 12. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez W7? Nálam tök másképp néz ki.
2010. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
jól látható a képen Szart se látok.
2010. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább print screen-t használd, aztán a paint-be beillesztés vagy ctrl+v és mentés, azt feltölteni egy képfeltöltő oldalra, és normálisan lehet látni mindent.
2010. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én látom. nekem is néha csinálja. zárolom a tácát majd ujra feloldom és vissza jön. De azt ne kérdezd meg miért csinálja :D
2010. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hi-hi! :D Én csak most látom, hogy az illető lefotózta a monitort.

Te jó ég, ez elég "szőke nős" megoldás. :D

2010. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jahj:D hát nem tudtam hogy máshogy is lehet,hogy tudom még a kijelzőt lekapni,hallottam valami print screent de azt nem tudom hogy kell,segítenél???:D
2010. jan. 13. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez Windows 7 Beta?

Nem néztem meg a képeket, de nekem anno az csinált tálca villogásokat.

A végleges tudtommal már nem csinál ilyet.

2010. jan. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, Beta alatt az RTM-et értem.
2010. jan. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van a billentyűzeten egy olyan gomb, általában jobb oldalt felül, hogy "Prt Sc". Azt megnyomod! Utána megnyitod a Paint nevű alkalmazást, ott nyomsz egy Ctrl+v-t! Ekkor beilleszt egy képet, amin minden látható, ami abban a pillanatban a monitorodon megjelent. Ezután már csak elmented valahova a gépre a képet és fel tudod tölteni egy képfeltöltőre.

:)

2010. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Windows 7 ultimate van a laptopon,nem tudom valamit nem e az kavart be hogy a személyreszabásban a tálcát átlátszóra állítottam és lehet hogy ez miatt villogott... mostmár nem csinálja:) a print screenesnek köszönöm a választ!!!!
2010. jan. 14. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!