Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért a következő bajnokunknak...

Azért a következő bajnokunknak azért már normális Himnuszt fognak játszani, ugye?!

Figyelt kérdés
Azért ez durva volt...:(
2012. júl. 30. 07:43
1 2
 1/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Hát elég fura volt. Hogy honnan vehették ezt a variációt, elképzelni sem tudom. Szegény Szilágyi nem is nagyon bírta énekelni.
2012. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy más országét is ilyen furán játszák, vagy csak a miénket?
2012. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
96%
Azért ha már ennyire önérzetes magyarok vagyunk akkor az azért is durva azért.
2012. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
ebben is a zsidók keze lehet benne
2012. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

A vadliberális angolok folyamatosan gyalázzák a nemzeteket, megsértették észak-koreát, most Magyarországot.

Ilyen mocskos banda még nem rendezett olimpiát!!!

2012. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A MOB-nak kötelessége lenne a rendezők felé jelezni hogy nem az eredeti himnuszt játszották le. De ez gondolom nem fog megtörténni. Viszont fölösleges a zsidókat meg a liberalizmust ebbe belekeverni, kedves előttem írok.
2012. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastátok? Az Indexen rajta van, hogy egy ottani híres zenekar játszotta le az olimpia számára az összes himnuszt úgy, hogy 10-12 perc jutott egyre. Úgy hogy marhára felkészülhettek. Ja, és kreatívan változtatgattak, ahogy jónak látták. A magyar himnusszal nem először fordult elő, hogy túl mélabúsnak találták Nyugat-Európában vagy Amerikában, és felvidították. Most is ilyesmi történt, de ez egyszerűen egy primitív hamisítás.


A kérdésre a válasz sajnos nem. Ez az olimpiai protokollja, ebből nem hiszem, hogy engednek. Mondjuk azt se értem, hogy a magyar küldöttség miért nem tiltakozott hivatalosan? Talán félnek, hogy a versenyzőinken torolják meg? Én nem vagyok egy szőrszálhasogató, de ez a verzió nekem is sok volt. Egyszerűen hamis, és rossz ritmusban is játszották.

2012. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

11.45!


Ez egy Olimpia! Nem pedig egy bár ahol muzsika szól, ha Dopemant megbüntették azért mert egy trágár szövegbe beletette akkor igen is jelenteni kell hiszen nemzeti jelképet alakítottak át egy ízléstelen muzsikára, ez pedig az én szememben nemzeti jelkép meggyalázást jelent!!!

2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam rajta, hogy írok egy kérdést ezzel kapcsolatban.

Nagyot néztem mikor meghallottam az biztos, mintha valami igénytelen mulatószenét csináltak volna a himnuszból, ritka nagy pofátlanság volt mindenesetre...

2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Egyrészt nem tudhatjuk, hogy hivatalosan tiltakoztunk-e, másrészt én ezt a zanzásított változatot is szívesen hallhatom, csak sokszor szóljon!
2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!