Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kér bocsánatot...

Miért nem kér bocsánatot Magyarország és miért nem néz szembe a múlt bűneivel?

Figyelt kérdés
Csatári elfogása kapcsán egyre gyakrabban merül fel bennem, hogy miért van ez. Ez az ember hogy úszhatta meg idáig? Magyaro. miért nem kért még egyszer sem bocsánatot 6 millió zsidó elpusztításáért? Helyette háborús bűnösök kultusza uralkodik (ld. Vas Albert és társai). A magyar igazságszolgáltatásnak gőzerővel kéne dolgoznia, hogy felkutassa a náci háborús bűnösöket.
2012. júl. 29. 14:23
1 2 3
 21/23 Pro Patria ***** válasza:
33%

10 millió ukrán pusztult el 1 év alatt 1932-33 között. Ismerik annyian a történetüket, mint a zsidókét? És lehetne még sorolni. Valójában még így is a holokauszt messze a legfelülreprezentáltabb.

(Megjegyzem, a kommunistákat senki nem üldözi, hisz az ő áldozataik nem a "kiválasztott népből" valóak voltak.


Wass Albert pedig hol háborús bűnös neked...?

2012. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

jogos, bár én úgy hallottam, hogy még a szovjet táborokban is rengeteg zsidó volt. itt írta valaki, hogy nagyon sok zsidó ment a német táborokból az oroszokba. csak na, szovjetéket nem bántjuk valamiért


egyébként erről az ukrajnairól tudnál írni pár szót? gondolom a szovjetek mészároltak, vagy más volt ott? Csak hogy fel tudjam hozni én is példának, ha valakivel vitázni kell:))

2012. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pro Patria ***** válasza:
28%

Természetesen!

[link]

2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!