Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kér bocsánatot...

Miért nem kér bocsánatot Magyarország és miért nem néz szembe a múlt bűneivel?

Figyelt kérdés
Csatári elfogása kapcsán egyre gyakrabban merül fel bennem, hogy miért van ez. Ez az ember hogy úszhatta meg idáig? Magyaro. miért nem kért még egyszer sem bocsánatot 6 millió zsidó elpusztításáért? Helyette háborús bűnösök kultusza uralkodik (ld. Vas Albert és társai). A magyar igazságszolgáltatásnak gőzerővel kéne dolgoznia, hogy felkutassa a náci háborús bűnösöket.
2012. júl. 29. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
A ma élők magyarok közül szinte már senkinek sincs ehhez köze. Mellesleg fizettünk mi kárpótlásként eleget. Jah és ha egy népet kollektíven bűnösnek tekintesz valamiért, akkor te is rasszista vagy.
2012. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem Magyarország volt a ludas aki a népirtást elkezdte és szorgalmazta hanem egy osztrák festőtől indult minden.Aki megrészegedett a hatalomtól.
2012. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem pont ti szoktátok mondani, hogy el kell hagyni a múltat barátom?(trianon, első világháború). Itt a remek alkalom: fátylat rá. Mégis kit érdekel, hogy hetven évvel ezelőtt ki és miért haltak meg nem igaz? Csak a jelen számít ugyebár...

Jöhetnek a mínuszok.

2012. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
kérdező, ne az egyik felet okold a háborúért, nem csak mi követtünk el szörnyű dolgokat. Ott van pl Amerika, több ezer japán ember életét oltották ki 2 atombombával, meg aztán ott vannak az oroszok, megszállták Magyarországot, állat módjára erőszakolták meg a nőket és öltek le mindenkit, hidd el, nem csak a zsidóság szenvedett a 2. világháborúban hanem minden nép, mert ebben az időszakban hataloméhes vezetők kerültek hatalomra.
2012. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

"trianon, első világháború"


Igen és ezért mind a jobboldal volt a felelős!!!


+ 2. VH. (1 M áldozat) + Don-kanyar + az ország romba borítása stb. stb.


A nagy "magyarkodók" figyelmébe ajánlanám, hogy kedvenc irodalmáruk nevét így kell helyesen írni: Wass Albert


Kiváncsi lennék, hogy az "ilyenek" hány kötetet olvastak el tőle. :)

2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

5. kommentáló vagyok, akinek a kommentjét még kb. 50-60-szor le fogjátok törölni.


Szerintem kedves kérdező, ez kb. pont azért nem történik meg, amiért a hsz.-mat is törlitek:

csúnyát nem írtam, vállalhatatlant nem írtam, az igazság meg nem a ti asztalotok..., ha tényszerűen leírják nektek, akkor pedig nem tudjátok elviselni.

2012. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

ma 15:03


Tökéletes amit írtál,és teljesen egyetértek veled..


Amit ma művelnek az már túlmegy minden határon. Eltelt 66 év. Miért nem lehet végre leállni az üldözéssel,és kártérítés követeléssel?? Hiszen akik üldöznek,és pénzt követelnek azok háborút csak történelem könyvekből ismerik..Akkor mi jogon követelőznek még??

2012. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

"Vas Albert mitől is "háborús bűnös"??? :-o Én úgy tudtam eddig, hogy Ő író, és költő volt... "


Hitler meg csak festőművész volt... :)


Egyébként ha ennyire jól informált vagy a munkásságát illetően legalább a nevét tudnád helysen leírni. (Wass Albert) :) Ennyit erről.


Szégyen!

2012. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem kér bocsánatot Magyarország? Magyarország a magyar emberek összessége. És ezeknek az embereknek a 99%-ának semmi köze a holokauszthoz. Én nem kérek bocsánatot azért, mert egy 70 évvel ezelőtt élt magyar ember valamit csinált.

Szerintem pedig azon kellene a magyar igazságszolgáltatásnak gőzerővel dolgoznia, hogy felkutassa azokat, akik MA veszélyt jelentenek a MAI magyar társadalomra.

2012. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

"Egyébként miért lenne szégyen ha egy V-vel is írtam volna? "


ÚGYE EZ MOST NEM KOMOLY? :)


Enyit erről. Ez kész.

2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!