Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már biztos hogy a Jobbik fog...

Már biztos hogy a Jobbik fog kormányozni 2014-től?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos, mert lmp=szdsz

a fidesz elcseszte és hazudott nekünk (bár voltak szimpatikus lépései)

az mszp elkurta, más meg nincs csak a jobbik, nekik van normális politikájuk és kihúznák Magyarországot a bajből.


2012. júl. 25. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nincs itt senkinek sem jó politikája.
2012. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem biztos, mert lmp=szdsz"


Akkor picit nézz utána a két pártnak, mert semmi közük nincs egymáshoz. Viszont tény, hogy nincs nagy támogatottsága az LMP-nek.


Szerintem egyébként (sajnos) a FIDESZ fog újra kormányt alakítani, nem véletlenül változtatták meg a választások részleteit.

2012. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Blablablabla87 válasza:
9%

Meg par Bandy Katas ugy es nem kizart.

A Jobbik egyre csak duzzad, ennek csak orulni lehet:)

2012. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
A Fidesz a Jobbikkal lép koalícióra. Majd figyeljétek meg!
2012. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Biztos.
2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, de a tendencia arra utal. Talán 2014-től még jön egy újabb fidesz kormány, de utána biztosnak tűnik.
2012. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
MSZP-Jobbik párharc lesz az 99% viszont én szerintem a Jobbik 2018-ban fog majd nyerni, ezzel ellentétben esélyes 2014-ben is hiszen nincs sok különbség (7-5%) az MSZP és a Jobbik között, ez az egész attól, függ, hogy a Fidesz hány százalékot veszít még (várhatóan/szerintem 10-et) és, hogy e elveszített százalék marad a Jobb oldalnál vagy áttér a baloldalhoz (várhatóan marad hiszen aki vegyes ("balos és jobbos" is, mondjuk úgy) az már átment az MSZP-hez esetleg az LMP-hez vagy egyébhez...
2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Majd a Jobbik kormány alatt még jobban tönkremegy az ország - mert biztosan így lesz -, akkor végre a "nagymagyarok" befogják a pofájukat.

Jó ha kiállnak az ország, a nemzet mellett, de sokukból már nagyon elegem van, mocskosabb viselkedésük van, mint a cigányoknak.

Természetesen tisztelet a kivételnek.

2012. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
a jobbiknak az utóbbi időben nőtt a népszerűsége, de nem hiszem, hogy a 2014-es választásokat megnyeri
2012. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Én "Jobbikos létemre" is azt mondom, hogy néhány "gárdista" rohadt buta (tisztelet a kivételnek).
2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!