Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jobjik elzavarná az imf-et...

Nem dávid kérdése:

Ha jobjik elzavarná az imf-et akkor gyengülő forintot és az ország finanszírozási gondjait hogy oldaná meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

Jól átfutván a kérdés és azon lehetséges áspektusokat melyek magyarázatúl szolgálhatnak, azon szilárd vélemény kristályosodott ki bennem, hogy a téma meghaladja a tudásomat.


Azonban ha számbaveszem azt, hogy nem is foglalkozom a politika ezen szegmensével egyáltalán, ez nem is meglepő számomra.

2012. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
3%

"Az a baj veletek, hogy hőzöngeni azt tudtok, a gondolkodás már nagyon nem megy."


Veled meg, hogy mérhetetlenül ostoba vagy. Viszont ez nem bűn, csak szégyen.

2012. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Azt kihagytad, hogy a korcsfajú úristállát nékije. :D
2012. júl. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Jahh tényleg ki.. Köszi..
2012. júl. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, barátom, a komplexusaidhoz, hisztériás rohamaidhoz, vértolulásos hőzöngéseidhez semmi közöm, ne untass ezekkel. Amúgy nem vagyok zsidó, ki nem állhatom a zsidókat. De az ostoba, míveletlen, pallérozatlan elméjű tökfejeket sem szeretem, mint te.


Biciklivel járok köszönettel, nem áll szándékomban lemondani róla a kedvedért, és Magyarországon mi nem tudunk gumit termelni, ami a kerekére kellene, éghajlatváltozás ide vagy oda. Amúgy nem fogyasztok sok mindent kenyéren, tejen, csirkehúson és zöldségen kívül, no meg használom a számítógépet, kb. ezekre van szükségem az élethez. De tisztában vagyok azzal, hogy embertársaim igényei eltérőek az enyémektől, úgyhogy nem akarnám rákényszeríteni őket egy olyan, nem Európára, hanem Közép-Mongóliára jellemző életformára, ami nekem lehet, hogy tetszene, de az emberek java része, egyébként téged is beleértve, helyből falnak menne tőle.


De te tomboljál csak nyugodtan, és bizonygasd, hogy milyen jól éreznéd magad egy ókori színvonalon álló országban (mert mikroprocesszort vagy modern gépeket bizony a magyar ipar nem tud előállítani, de egyébként még az amerikai sem, széleskörű nemzetközi együttműködés nélkül).


Amúgy nem rossz érzés vérgőzösen hajtogatni olyan dolgokat, amelyek teljesen nyilvánvalóan totális baromságok? Csak érdeklődöm.


Ja, és a Jobbik akkor ezzel fog indulni 2014-ben, hogy számoljuk fel a modern ipart, és mindenki vágjon fát, ha nem akar megfagyni télen? Mert ezzel a programmal kb. hatszáz ember szavazna rájuk.


De őrjöngj csak tovább nyugodtan, tulajdonképpen szórakoztató vagy.:)

2012. júl. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy te minek számítógépezel, ha az is csak egy zsidó furmányosság, amivel tőrbe ejtik a becsületes magyar embereket, és semmi szükség rája? Igazán elkezdhetnél áttérni az általad propagált életmódra, bár gondolom, ahhoz föl kéne emelni az elhízott hátsó feledet a fotelből, no meg a popcorn is hiányozna a multiplexből, és tényleg, mennyivel kellemesebb a favágásnál gázzal fűteni, no meg habot fújva őrjöngeni az interneten, amit amúgy alighanem szintén zsidók kerekítettek az orrod elé, de hogy nem magyar táltosok, az hétszentség. Na jó éjt.
2012. júl. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14%

Abban viszont én is egyetértek, hogy a felsorolt árucikkek egy része teljesen fölösleges és haszontalan, a másik részét pedig itthon is elő lehet állítani, vagy mással kiváltani. Ez viszont így már túl olcsó lenne és sokaknak szúrná a szemét.


Autót tudunk gyártani itthon, motorkerékpárt is, buszokat is. Csepel, Pannónia, Ikarus


Számítógépet, mobiltelefont úgy szintén. Videoton, Orion.


Benzinre, gázolajra semmi szükségünk 50ft/liter áron tudunk alkoholt előállítani és kb 30ft/liter áron növényi olajat.


Földgázra tényleg semmi szükségünk, hisz azzal csak magunk alatt vágjuk a fát.


tea és kávé

Ezekre megint semmi szükségünk, de mindkettő kiváltható hazai termékkel.


bicikligumi, parafadugó

Ezekre sem értem mi szükség. Nem tudod bedugni nyárfadugóval a pálinkásüveget?


bors, rizs

Mindkettő termeszthető itthon.


kakaó

Ezzel megvallom megfogtál, de ha hiszed ha nem, egyetlen patológiai jegyzőkönyvben sem olvastam még olyat, hogy az elhunyt halálát kakaóhiány okozta.

2012. júl. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
12%

"Amúgy te minek számítógépezel, ha az is csak egy zsidó furmányosság"


Azért tündérem, mert van. Tiltsd meg hogy használjam!


Hahaha...


Ezzel a mondattal gyakorlatilag csak ürülék két oldali csuklóból történő felképelését végezted el, hiszen számítógép nélkül is simán meg tudnak az emberek élni több ezer éve, sokaknak alig húsz éve van, és te be akarod bizonyítani, hogy nélkülözhetetlen? Mert akkor bizony ritka egy sötét ember vagy. Szembeállítasz bizonyításul húsz évet mondjuk húsz ezer évvel?

2012. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
3%

" De az ostoba, míveletlen, pallérozatlan elméjű tökfejeket sem szeretem"


Gondolom akkor tükröt sem használsz soha.

2012. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%

"Biciklivel járok köszönettel, nem áll szándékomban lemondani róla a kedvedért, és Magyarországon mi nem tudunk gumit termelni, ami a kerekére kellene, éghajlatváltozás ide vagy oda. Amúgy nem fogyasztok sok mindent kenyéren, tejen, csirkehúson és zöldségen kívül, no meg használom a számítógépet, kb. ezekre van szükségem az élethez."


És ezek melyikéről kellene lemondanod, te tudatlan bugris ha nem importálnál? a tejről? xD

2012. júl. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!