Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fog az új alkotmány a...

Hogyan fog az új alkotmány a gazdaságot újjáépíteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem Alkotmány, ez egy tákolmány de még annak is silány. Ráadásul egy hazug csaló inkonpetens Köztársasági elnök írta alá ezért érvénytelen úgy ahogy van. Orbán kitörölheti vele a valagát erre jó csak.
2012. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Újjáépíteni? te ugye viccelsz?


ez a kormány csak rombolni tud, ami eddig jó volt most xar

ami eddig xar volt az már szavakkal nehezen leírható nyomor

2012. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ha jobbik megkapja a többséget, és kormány élére áll, akkor van esély arra, hogy "új oldalról is meglássuk" m.o-ot.


Eddig nem is igazán ismerkedtem velük, de én úgy gondolom, hogy sok a "közös szempont" amire én is gondoltam. PL. közbiztonság. Talán még jobban szükség van rá, mint a jobb megélhetésre. Mert minek dolgozok, ha meglopnak (?)


Épp olvastam az alkotmányt, és csupa rizsa. (R. Cikk 1. Az Alaptörvény Magyarország jogrendszerének alapja.) Na ha ezt nemmondja, én hülyén halok meg!


Mellesleg a mostani alkotmány 50%-ékát teljesíti kb a fidesz. Gondolok itt ilyenre:


"XI. cikk

(1) Minden magyar állampolgárnak joga van a mveldéshez."


Na nem mondja? Csupa rizsa az egész, oké hogy "alaptörvény" de jóhogy nincs ilyen hogy:


"Minden magyarnak joga van levegőt venni, illetve étkezni, amennyiben bizonyított, hogy az illető éhes..."

2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az sehogy
2012. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!