Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fog az új alkotmány a...

Hogyan fog az új alkotmány a gazdaságot újjáépíteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kezelik. Orbán szerint ez a "tökély". Jobbik meg múzeumba szeretné küldeni.
2012. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*fogja
2012. júl. 24. 15:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Ne higgy a mesében!
2012. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
Magyarországon egyetlen alkotmány van a mai napig érvényben az pedig a Honfoglalás kori vérszerződés, Magyarország alapító alkotmánya. Mely egyértelműen kimondja, hogy Magyarországot kizárólag Árpád vérei kormányozhatják, és kizárólag ők törvénykezhetnek itt. Tehát nem értem milyen alkotmányról beszélsz. Az illegitimről?
2012. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Én sem értem miről beszélsz. Magyarországon jelenleg nincsen érvényes alkotmány vagy érvényes BTK mert mind illegálisan jött létre.
2012. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rémuralom ***** válasza:
82%

#4: A 14. század legeleje óta nem Árpád leszármazottai kormányozzák az országot. Ugye ezzel tisztában vagy?


Az alkotmány sehogy nem fogja a gazdaságot újjáépíteni. Az alkotmány (vagy, hogy az ilyen #4-szerű emberkék ne csámcsoghassanak a szavakon, nevezzük hivatalos nevén: az alaptörvény) csak egy törvény, amelyben általános értékek és a törvényhozás és -végrehajtás szabályai vannak rögzítve. Egyrészt a gazdaságra vonatkozólag semmiféle rendelkezés nincs benne (hacsak az államadósságra vonatkozót nem tekintjük, de az önmagában semmi), másrészt, ha lenne, sem érne semmit, ha a mindenkori kormány és parlament nem tesz azért, hogy rendben legyen a gazdaság. Az pedig alkotmány/alaptörvény nélkül is lehetséges lenne, a legkevésbé sem az alaptörvény tartalmától függ egy ország gazdasági helyzete.

2012. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

"A 14. század legeleje óta nem Árpád leszármazottai kormányozzák az országot. Ugye ezzel tisztában vagy? "


Én igen. Szerintem te viszont nem. Ugyanis épp ezért írtam le, hogy egyetlen jelenlegi törvény sincs érvényben, hiszen nem Árpád háziak hozták.

2012. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"egyetlen jelenlegi törvény sincs érvényben, hiszen nem Árpád háziak hozták."


Ezzel egyetértek, és ki kellene már zavarni a trónbitorlókat!

2012. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jézusom. Hova kerültem.
2012. júl. 24. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis épp ezért írtam le, hogy egyetlen jelenlegi törvény sincs érvényben, hiszen nem Árpád háziak hozták."


Ú, bazz, nagyon sötétnek kell lenni, hogy valaki ezt komolyan gondolja. Viccnek nagyon rossz, komolynak meg minimum diliházba való.

2012. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!