Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-LMP-DK szimpatizánsok...

Az MSZP-LMP-DK szimpatizánsok ateisták?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani úgy sem lehet, mert van minden párt támogatója között olyan, aki vallásos és olyan is, aki ateista. Magyarország szekuralizált állam, nem a vallásosság a politika fő sodra.
2012. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, ezen pártok szavazóinál többségben vannak az öregek (illetve akik még a régebbi rendszerben éltek) és az öregebbek nem hinném, hogy ateisták (legalábbis MSZP és DK). Ez az ateizmus mostanában lett divat és inkább a fiatalok hajlanak rá. De tény, hogy mindenhol van ilyen is, olyan is, de többségben szerintem nem.
2012. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb dilemma, hogy egy párt szimpatizánsai vallásosak? Mert az ateista rossz ember lehet, ugye? Amúgy is kit érdekel a vallás, amikor a magyar népesség döntő többsége gyakorlati ateista?! Arról nem is beszélve, hogy a tudomány napjainkra/napjainkban porrá zúzza a vallást.
2012. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nincs azzal baj szerintem, ha valaki ateista es ha tudja is, hogy ez konkretan mit jelent (nagyon sokan ezzel nincsenek sajnos tisztaban). par evvel ezelott lazan ravagtam, hogy ateista, ma mar az agnosticism, az agnostic atheism (bocsi, nem vok benne biztos, mi a magyar megfeleloje) all hozzam a legkozelebb. az esz, a tudas, a racionalizmus az, amit minden embernek kovetnie kene, vallasi vagy akarmilyen hovatartozas mellett/helyett. felesleges bekategorizalni az embereket eszerint, en igyekszem mindenkire emberkent tekinteni elsosorban. bar teny, hogy jot mulat az ember a vallasi fanatikusokon, dehat hulyek mindenhol megtalalhatok, legyen az ember ateista vagy sem. viszont amit eszrevettem, hogy rengteget ateista inkabb eszre, mint erzelemre alapulo ervekkel vitazik vallasos emberekkel, kritizalja a dolgokat es utana jar tobb oldalrol is a dogoknak. termeszettudmanyi szakon vagyok, ugyhogy errefele valoszinulebb tobb az isten letet ketsegbe vono/tagado ember :-)
2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hanem ZSIDÓK!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!