Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ébredtek?

Miért nem ébredtek?

Figyelt kérdés

A háttérhatalmak médián keresztül elmondják neked, hogy mit vegyél, mit igyál és mikor mit egyél, miben higgyél, legyél jó gyerek, ne lopj, ne csalj, ne hazudj (mert bizony nem szeretik a konkurenciát), a tv-ben, rádióban, újságokban elmondják neked hogy min gondolkozz, és hogy mit vegyél meg az XY boltban. Ezt senki nem veszi észre, senkit nem érdekel, sőt, még meg is szavazzák ezeket az embereket, akiket egyáltalán nem érdekli az emberiség sorsa, beleértve a tiédet is, nem érdekli őket, hogy mi lesz veled, azt se tudják, hogy létezel egyáltalán, de a szavazatodat kérik és te meg is adod nekik, meg adod mert azt hallottad a tv-be és azt olvastad a szórólapon hogy meg kell adnod és elmész és megadod mert szót fogadsz, mert így tanítottak, így neveltek, hogy fogadj szót. Minden nagy médiacéget ők irányítanak, tehát a legfontosabb híreket és információkat tőlük tudod meg amiket megkapsz. Valamint a legnagyobb márkák is egy mamutvállalatban összpontosulnak. Tehát bármelyiket választod, őket választod!

Mindenki végzi a monoton munkafeladatát amire be lett tanítva, hogy végezze a rabszolgamunkát. Senki nem gondolkodik, mert mindenki manipulálva van, és erre számítanak a világ irányítói. Ez élteti őket. Hogy az emberek a szabad akaratukból tudatlanok, és beletörődnek mindenbe. Több millió dollárt költenek lobbizásra, mert többet akarnak maguknak és kevesebbet másoknak. A társaság kitervelt célja egy világszintű gazdasági unió létrehozása, egy nemzetközi parlament és egy nemzetközi irányítás alatt álló világhaderő, amely a nemzeti hadseregek helyébe lép, egy világszintű közös kormányzat létrehozása, a nemzetállamok szuverenitásának fokozatos felszámolásával.

És most biztos elkézditek majd szajkózni, hogy én bolond vagyok, aki nem tud semmit. De az igazság az, hogy ti nem tudtok semmit, mert (rém)álomban éltek!


2012. júl. 20. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Túl Radikális vagy, szerintem menj le a Balatonra 10 napra piheni!
2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb sci-fit meg konteókat kéne olvasni. Úgy látszik, súlyos áldozatokat szed az, hogy megint vetíteni kezdték az X-Aktákat...
2012. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szeretem a mindenki hülye csak én vagyok itt helikopter hozzáállást.
2012. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 rémuralom ***** válasza:
100%

Hadd kezdjem egy kis retorikai tippel: ha egy icipicit választékosabban fogalmazol (nem muszáj minden egyes szavadnak kifejeznie, hogy teljesen hülyének tartod azokat, akik a felvetésedet olvasni fogják), nem használsz kijelentő mondatok végén felkiáltójelet, valamint nem teszel két, egymással össze nem tartozó gondolatot egy mondatba, akkor kevesebb olyan választ fogsz kapni, mint itt a fentebbiek, esetleg többen végigolvassák az érveidet, és érdemben válaszolnak is rájuk.

És most a kérdésedre a válasz: azért, mert ez kényelmes. Az ember lusta, és ha választhat, azt a lehetőséget választja, amelyik a legkevesebb erőfeszítéssel jár. Ráadásul félünk a változástól (illetve egész pontosan nem magától a változástól, hanem attól, hogy fogalmunk sincs, mi jön utána).

Szóval, mint mondtam, lusták vagyunk. Ha választhatunk, hogy úgy megyünk-e boltba, hogy kell egy kiló kenyér, egy liter tej és egy rúd szalámi, és célzottan a pékáruhoz/tejtermékekhez/húspulthoz megyünk, hosszasan vizslatjuk, hogy jövünk ki legjobban; vagy pedig jobbra-balra nézelődve tévelygünk a szupermarketben, és ami bevillan egy reklámból, azt betesszük a kosárba függetlenül az árától és attól, hogy nekünk szükségünk van-e a szóban forgó termékre - akkor bizony hajlamosak vagyunk az utóbbit választani, mert az egyszerűbb. Aki az első szerint szokott vásárolni, az valószínűleg nem választotta ezt, hanem egyszerűen nem létezik neki a másik alternatíva, alacsony jövedelme kényszerítette garasoskodásra.

És hadd zárjam egy másik tippel: ne általánosíts. Ne mondj olyanokat, hogy senki nem gondolkodik, hogy mindenki végzi a neki betanított feladatot, vagy, hogy én, személy szerint nekik adom a szavazatomat, mert kérték. Ezek a kijelentések ilyen formában hazugságok (nem tévedések, mert te is nagyon jól tudod, hogy nem igazak!).

2012. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Teljes mértékben igazad van kedves kérdező barátom!

Nézzétek meg ATYAEG1 videoit! Keressetek rá googlen.

2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sz1u ***** válasza:
90%

Kérdező!


Ha már "kpetike0702" is túl radikálisnak mond Téged, akkor már tényleg gondok vannak Nálad!


Bocsi "kpetike0702", de Te még hozzám képest is túl radikális vagy! :)

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdések láttán nem tudom, hogy sírjak, milyen hülye a magyar, vagy röhögjek, hogy egy agyament beszél agymosásról.
2012. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pro Patria ***** válasza:
78%

Kedves 21:03-as!


Egy értelmetlen, ömlesztett kérdésre egy hasolnó alapgondolatú, de mégis értelmes válasz. Elsimerésem.

Ment a zöld.

2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező!


Hagyd!Felesleges!Ezekkel a birkákkal nem lehet mit tenni,mindig is többségben voltak ezért szar ez a világ úgy ahogy van.Most hülyének néznek,de a végén te neked lesz igazad,de akkora már késő lesz felébredni(Bár ezek a szánalmas birkák még akkor sem ébrednének fel) Nem tűnik fel nekik hogy mi is folyik itt valójában mert annyira el vannak butítva hogy az már nekem is fáj.Ők az RTL klubbon nőttek fel,ez van

2012. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is hanyagold az összeesküvés elméletes videókat, cikkeket! Az idegeskedés sosem jó, élj optimistán, próbálj meg minél többet hozzáadni a világhoz, keress egy jó állást, vagy tanulj, hogy kaphass majd egyet, válassz valami jó hobbit, ha meg nem szereted a tévét, egyszerűen szabadulj meg tőle! Hidd el, boldogabb leszel ha nem állsz majd mindenhez kissé paranoid módon!
2012. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!