Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán illuminátus?

Orbán illuminátus?

Figyelt kérdés
Vagy mi ez a titkos szoros kötelék Thurn und Taxisékkal, akik a fő illuminátusok a legenda szerint? :)
2012. júl. 19. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én továbbmegyek,szerintem reptoid is,az arca olyan mintha egy maszk lenne-gyanús.
2012. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illuminátusnak túl kevés ember, de szabadkőművesnek simán elmegy...
2012. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Nem illuminátus, hanem illuminált!

Nagy különbség! :-D

2012. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orbán az csak egy kis bábu
2012. júl. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

gyurcsány és az mszp illuminátus, pont orbán harcol ellenük!

ne merd összmeosni orbánt az illuminátusokkal és a szabadkőművesekkel, te kommunista!

2012. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha már azt is "lekommunistázod" aki kérdez, akkor mit mondanál arra aki állít valamit? Hogy pedofil rablógyilkos?

Ha valamivel nem értesz egyet, azt lehet emberi hangnemben is közölni... Mindenféle gyalázkodás nélkül.

Hátha akkor rólad is azt hiszik, hogy toleráns, másokat is emberszámba vevő valaki vagy.

(Bár lehet, hogy ezzel nagyot tévednének.)

2012. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6-os, akkor a kérdező miért bántja meg a fideszt, orbán viktort és a fidesz szavazókat azzal, hogy illuminátusnak feltételezi orbán viktort? na ennyit erről!
2012. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shai-Hulud ***** válasza:

A kérdező KÉRDEZETT valamit. Erre adhatsz választ (nagyon röviden igen, vagy nem), de nem muszáj becsmérelned.

Ez az én véleményem. De lehet persze, hogy szerinted nem így van.

2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most ebben mi a sértő? Inkább megtiszteltetés, hogy ilyen nagy emberek közé soroltam be
2012. júl. 19. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Megtisztelő?! Jézus! Az ember elveszti a becsületét, ha ezek közé az átkozott pénzhajhász kartellbe csatlakozik. Onnantól minden borul...

Kommunista? Tisztába vagy vele, kedves 4-es, hogy mi a kommunizmus? Valóban undorító, ahogyan a múltban megjelent, de a kommunizmus, mint elmélet nem bűn. Félreértés ne essék, nem védem ezt a vörös rendszert, sőt én is gyűlölöm, de kérem, legyünk tisztában azzal, amit kimondunk.


Parancsolj:

A kommunista ideológia kulcsszavai ugyanúgy a szabadság, egyenlőség, testvériség, mint a liberalizmusnak, de szabadságeszménye nem individualista. Az elnyomástól, a nélkülözéstől, a kizsákmányolástól mentesítő, de az értelmes munkát lehetővé tevő szabadságot mindenki számára biztosítani kell. Az ehhez vezető út a fennálló burzsoá struktúrák, intézmények megszüntetése, lerombolása, melyek gátolják sokak szabadságát és védelmezik kevesek kiváltságait. A kommunizmusban az egyén szabadsága nem kerülhet szembe a közösség szabadságával, egyik sem előbbre való a másiknál, mert egybeesik mindkettő érdeke. A szabadság egyaránt a közösség és az egyes ember jellemzője. Ahogy Bakunyin fogalmazott: „az én szabadságomhoz nélkülözhetetlen mindenki szabadsága”.

A termelési eszközök, tehát az emberiség létfeltételeinek köztulajdonba vételével a kommunizmusban megszűnik a tőkének a munka feletti uralma, a kapitalista munkamegosztás, eltűnik a bérmunka, vagyis az emberi alkotó tevékenységre külső kényszerként ható minden tényező. A munka felszabadításával a kommunizmus hívei szerint nem csökken, sőt, minőségben és mennyiségben is olyan mértékben növekszik a társadalom gazdasági produktivitása, hogy lehetővé válik a szükségletek teljes kielégítése.


Milyen gyönyörű nem? Én is szívesen élnék egy ilyen rendszerben, ahol szeretik egymást az emberek és egymásért dolgoznak nem a pénzért, mellette pedig megvan mindenem.

Régen ez nem volt megvalósítható, mert csak gazdaságilag fejlett országokban van lehetőség a kommunizmus megteremtésére, de mindig a legalja országokban vezették be, valójában csak azért, hogy diktatúrát teremtsenek meg, tehát egy kommunizmus ruhájába bújtatott diktatúra volt nem pedig kommunizmus vagy szocializmus. Ma minden eszköz a rendelkezésünkre áll, aminek köszönhetően egy csodás világ hozható létre a kommunizmus által és mindemellett nem kellene a hét minden napján rabszolgamódra dolgoznod, hanem egy héten csak 3x lenne szükség a munkaerődre.


Bocs többiek, hogy átment egy picit oktatásba ez az egész!

2012. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!