Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellet volna ma lemondania...

Nem kellet volna ma lemondania Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
Ő mondta, hogy "Ha az IMF jön, én megyek". Ma pedig az IMF megérkezett.
2012. júl. 17. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem.Szükség van Orbánra és a problémamegoldó képességeire.
2012. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Még nem jelentette be, mert most varrják vissza az arcát, leszakadt a pofájáról a bőr.
2012. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Nem.Szükség van Orbánra és a problémamegoldó képességeire."


Na ezen jót röhögtem. Kérdés, hogy milyen problémát old meg. Hogyan lehet még több pályázatot a barátoknak adni?

2012. júl. 17. 23:20
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy megy! Felvesz milliárdokat, aztán eltünteti, és kész. Valószínű számol vele, hogy 2014-ben leváltják. Reméljük!
2012. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz itt semmiféle megállapodás, mert az IMF valódi reformokat követelne, nem pedig költségvetési "trükkök százait", ami az unortodox gazdaságpolitika és a szabadságharc csődjének beismerése lenne. Inkább húzzák majd az időt, ha rosszabbodik a helyzet majd kiadnak egy nyilatkozatot, hogy közel a megállapodás. Aztán majd lejár Simor mandátuma és lehet a devizatartalékot einstandolni.
2012. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 AdamLeBron ***** válasza:
100%

A kérdésben megadtad a választ. Orbán tényleg azt mondta a Kossuth rádióban "Ha az IMF jön, én megyek.". Azóta sem értem, hogy miért ő még a miniszterelnök? Hiszen a politikájuk arra épült, hogy ez az ország megáll a saját lábán. Aztán mégsem.


Szeretném elmondani, hogy én 2010-ben a Fideszre szavaztam. De abban a pillanatban, mikor Orbán kinevezte Matolcsy-t és megszavaztatta Schmit Pált, szembehugyozta ezt az országot. Matolcsy György egy sarki kiskocsmát vagy egy hentesüzletet is csődbe vinne - ehhez képest ma egy 10 milliós ország gazdasági vezetésének első embere. Hát, felebarátaim, ez a 21-edik századi Magyarország. És én ezt tényleg megszavaztam. Mélységesen szégyellem magam.

2012. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sz1u ***** válasza:
100%

00:12 AdamLeBron


"Szeretném elmondani, hogy én 2010-ben a Fideszre szavaztam. De abban a pillanatban, mikor Orbán kinevezte Matolcsy-t és megszavaztatta Schmit Pált, szembehugyozta ezt az országot."


Üdv sorstársam (bár én ezt a szamárlétrát már 1998-ban ki-, ill. végigjártam)! Én akkor szavaztam rájuk, de nem kellett hozzá egy-két év, hogy rájöjjek, mennyire alattomosak, köpönyegforgatók, haszonlesők. Hadd ne soroljam az akkori huncutságaikat (talán köztudottak).


Kérdező!


Ha volna gerinc Viktorban, akkor (legkésőbb) ma tényleg lemondott volna (vagy ment volna - mint mondotta volt vala). De ez a kijelentése is csak egy szokásos lózung volt a sok közül. Sajnos vannak, akik még (most is) beveszik.

2012. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
AdamLeBron és Sz1u, ha nem tetszik már a fidesz, akkor ne is menjetek el szavazni! csak nem a kommunisa mszpt akarjátok 14-ben támogatni? akko rinkább maradjatok otthon!
2012. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már miért mondana le még elegen elhiszik neki hogy ő a nagy forradalmár. Neki ennyi elég ,hogy nevetségessé teszi a csatlósait az IMF az őt nem érdekli a fanatikusok így is kitartanak mellette.
2012. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sz1u ***** válasza:

06:53


Ha EGY(!) indokot tudnál mondani, hogy miért szavazzak a Fideszre, a kedvedért talán még meg is tenném.


De úgy látom, hogy Te már tudsz valamit: 2014-re sikerül Viktornak kiépítenie az egypártrendszert, tehát nem is lehet másra szavazni.

2012. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!