Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra náci?

Dúró Dóra náci?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 12:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
természetesen náczi. minden magyar náczi. minden magyar felelős 356134512342461346 millió zsidó áldozat haláláért. minden magyarnak bűnhődnie kell. a magyarok náczik. minden fehér náczi és fasiszta.
2012. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

ÉS ha valaki fasiszta eszméket vall, vagy rasszista nézeteket táplál, az náci?


Mussolini fasiszta és mégsem náci.

Az amerikai kisboltos a néger gettó mellett lehet rasszista, mégsem náci...

Akkor most ez hogy is van?

Egyszerre kell fasiztának és rasszistának lenni, hogy valaki náci legyen?

hülyeség hülyéktől

2012. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Csak nekem tűnt fel hogy eszméletlen nagy mellei vannak?


Amúgy szerintem nem náci.

2012. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Nácik a II. világháború idején voltak Németországban. Dúró Dóra csak az idióta zsidók szerint náci.
2012. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Knapp ***** válasza:
45%

Megélhetési rasszista és antiszemita, mint a párttársai.

Pénzre váltja a frusztrált, ostoba emberek, azaz a szavazói indulatait.


Nem, ettől még nem náci, ám nincs ellenére, ha a nácik is látnak bennük fantáziát.

Nácinak lenni most (még) egyébként sem aktuális, aki viszont ma Magyarországon bevallottan a nemzetiszocializmussal vagy akár a fasizmussal szimpatizál, az jobb híján a Jobbik környékére fog sodródni, ha parlamenti pártot keres magának.


Van, akit már ez is zavarna, de egy megélhetési nacionalistát nem fog.


(érdekes, hogy a "fasiszta", "náci", "antiszemita", "rasszista" fogalmakra és a köztük lévő különbségekre azok a legérzékenyebbek, akik egy szóba milliókat söpörnek be a "zsidó", "kommunista" vagy "cigány" szavak használatával...)

2012. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Gábor54 válasza:
37%
Dúró Dóra a Morvai Krisztina utáni (női) politikusgeneráció talán legígéretesebb tagja. Értelmes, gyorsan vág az esze (emiatt néha hadar), eredendően jó alakját az anyaság még itt-ott ki is domborította. Férjével együtt (illetve eleinte még külön-külön) hamarabb volt mozgalmár, mint megválasztott (="meg-, de nem lefizetett") politikus. Unom a libibolsi zsidócigány szájtépést: ez itt kérem MAGYARország. Ahol eredendően nem szoktuk firtatni ki-ki származását - "huzatos a medence", japántól-iránin-hunokon-keltákon át akár a törökig számos kiváló nemzet vére csordogál ereinkben. Az, h. zsidó/cigány valaki, akkor válik "érdekessé", ha a magyarság összérdekei ellen cselekszik. Mert az ember, ha tömegével lát fehérgalláros bűnözőket, magyarságmocskoló "írÓcskákat", erőszakoló-gyilkoló-bodzázó-színes fémkereskedőket, akkor bizony ezen felsorolás helyett (eléggé el nem ítélendő módon) nekiáll rohadtzsidózni/büdöscigányozni. Aminek következtében a zsidó jogvédők meg nekiállnak rasszistafasisztamasinisztázni. Pedig kussolhatnának, és elhúzhatnának a palesztin-siksze anyjukba. Akinek nem lehet a helyére ülni egy hétig, ha megvan neki, akik hétszer löttyintik le a húst ahelyett, h. EGYSZER (=háromszor) ALAPOSAN megmosnák. Akik szerint csak az gondolkozhat normálisan, akinek blankolt a farka. Stb. ÉBRESZTŐ!
2012. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

ott a pont a 16-nál..


ÉBRESZTŐ emberek!!

2012. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Én erre csak azt mondom, hogy "Dúró Dóra füvet oszt az EFOTT-on".


Szerintem meg ezek után drogos.


frakk34 válaszát meg 1 kicsit sem értem. Nem inkább Lolo Ferrari-ra gondoltál? :D :D

2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Az,rossz rasszista.Jól meg is vesszőzném ezért.
2012. szept. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

"Túrós Dóri fasiszta? Az hát."

Szerintem meg faszista XD. A megélhetési "nagymagyarkodó" politikus Novák Emőke felesége, és ugyanolyan megélhetési politikus mint a drágalátos férje.

2012. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!