Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan gondolja fidesz hogy...

Nem dávid kérdése:

Komolyan gondolja fidesz hogy majd ő diktál az imf nek? és miért hiszik hogy majd az imf alárendelt szerepet fog játszani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert idióták. A zseniális nemzetgazdasági miniszterünk pedig a képét se tolja oda. Ja nem csak épp a "szabadságát tölti".
2012. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Orbán és Matolcsy - a fideszes szavazótábor zömével együtt - komoly kihívásokkal küzd realitásérzék terén.
2012. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert csámpás fogú szóvivője megmondta hogy mindenki Magyarországot csodálja,egy csoda pedig diktálhat,nem?

Ez ugyan nem tény de"hinni kell benne"

2012. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak elvileg nem mi teszünk szívességet az imf-nek. Meg szerintem nem vagyunk akkora hatalom hogy diktáljunk...
2012. júl. 12. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy nem. Egy telefon és úgy a fejünkre koppintanak, hogy évtizedekig ezt fogjuk nyögni. De ő megmutatta az EU ellen is, hogy ki a fasza gyerek.
2012. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Megnyugtatlak, hogy a Fidesz mindent komolyan gondol. De egy olyan csőcseléktől melyet Orbán Viktor vezet ez cseppet sem meglepő. Én azon sokkal jobban csodálkoznék, ha egyszer logikus, értelmes emberi gondolatot vélnék soraikban felfedezni.
2012. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Frászt gondolja komolyan ,de a szavazóinak ez kell.

Különben se lenne szabadságharcos ,hogy szorgalmazná a megállapodást,bár még szerinte is szükséges,de büszkeségből nem alkuszunk belőle. A magyar nép (de ő legalábbis biztosan) a nemzeti büszkeségből nagyon jól fog lakni .


A szavazók elvárásaiból:


A szavazók elvárják hogy megmutassa Viktor az IMF-nek hogy majd a magyar gazdasági csoda (az ismert és ismeretlen világegyetem legversenyképesebb országa) a fölös pénzéből 10 év múlva az utolsó dollárjait éppen felélő IMF-nek fog hitelezni.

2012. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kolosszális átverésről van szó, ami egyelőre sikeresen halad. Ha én lennék az IMF, szóba se állnék idiótákkal, krónikus hazudozókkal, a civilizált világ ellen hadakozókkal. Orbán már egyszer megmondta, ha jön az IMF, én el. Én meg azt mondanám az IMF helyében, hogy amíg ez a kormány van hatalmon, addig nem tárgyalok semmiről. Mert nincs kivel, és nincs miről.


Orbánnak esze ágában sincs megállapodni, mert tudja, hogy az azzal járna, hogy mint II. Józsefnek a halálos ágyán, neki is vissza kéne vonni a rendeleteit, azaz az egész eddigi gazdaságppolitikáját, és az önállóságnak hazudott ámokfutása véget érne. Ezt nem akarja, tehát nem akar megállapodást sem, de ezt nem mondhatja ki, mert akkor azonnal összeomlik az ország vele együtt. Ezért jövő márciusig még lebegtetni kell ezt az egészet. Akkor lejár Simor mandátuma, és egy fideszes pártállami káder lesz a jegybankelnök, aki Orbán számára készségesen megnyitja a pénzcsapot, amiből 2014-ig kihúzzák (szerintük), és nyernek egy újabb választást bármi áron. Ezen úgy látszik, az IMF sem lát még mindig át, ezért asszisztálnak a jelenlétükkel. De nagyon ingatag lábakon áll ez az egész, bármikor jöhet a bukás. Minél később jön, annál nagyobb lesz az ára, de biztosan eljön. És akkor nem Orbán fog nagyot bukni, hanem Magyarország!

2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"azzal járna, hogy mint II. Józsefnek a halálos ágyán, neki is vissza kéne vonni a rendeleteit",

Sajnos Orbán és bandája még nem tart itt.

2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak szerintem se lesz jó vége hogy makacskodunk. lehet hogy az imf követel megszorításokat de végül is tök mind1 mert hiába vet ki a Fidesz a bankokra adót a végén úgyis a sima ember fizeti meg.
2012. júl. 12. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!