Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért nem ismeri...

Orbán Viktor miért nem ismeri el hogy van cigänybűnözés?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor miért jelentette ki hogy nincs cigänybűnözés?

Miért tartotta egyáltalán felháborítónak hogy a Jobbik felvetette a nagyon is valós problémát?Talán van valami haszna neki ebből?

Ilyen emberek nem olvasnak újságot,nem néznek tv-t?

Ha nem oldják meg a cigánykérdést lesz vmilyen véres etnikai konfliktus évek vagy évtizedek múlva az országban??

www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related



2012. júl. 12. 21:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
A saját fajtáját senki nem szapulja.
2012. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Sz1u ***** válasza:
11%

Kérdező!


Egyszer már kommenteltem régebben, de most ismét megteszem:


Sorold fel légyszi, hogy melyek bűncselekmények a jellemzőek a "cigánybűnözésre"! Amelyeket kihagyod, ill, nem tudod a "cigánybűnözésbe" besorolni, azok mind a "fehérmagyarbűnözésre" lesz jellemző! Melyik lesz több?


"Jobbikosbűnözés" ezekszerint ugyanúgy létező fogalom, mert azok csak a jobbikosokra jellemző...

2012. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 nem dávid ***** válasza:
80%

ma 21:41


én meg börtönőr voltam és tele van cigányokkal a böri! sokkal több cigó van mint magyar pedig a magyarok 9millioan vannak a cigók pedig 1-1.5milioan.


Erre adnál magyarázatot?

2012. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem ad magyarázatot, mert egy hangulatkeltő, nem több.
2012. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 greczi333 válasza:
85%

A cigányoknak egyre nagyobb a pofájuk ezért valószínű hogy pár éven belül a vezetőségnek is elege lesz belőlük.

Remélem még addig megjön az eszük amíg mi vagyunk többen.

2012. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan azért, amiért a legtöbben nem ismerik el. Elesnének egy hatalmas szavazótábortól.
2012. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

"Sorold fel légyszi, hogy melyek bűncselekmények a jellemzőek a "cigánybűnözésre"! "


Csak egyetlen egy van, a magyar törvények semmibevétele azok egyikének sem betartása.

2012. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Pár hónapja 1 reggeli műsorban adták Viktor 1 nyilatkozatát(külföldi) ahol kijelentette hogy Magyarország munkaerő tartaléka a cigányság!Szerinted normális ember mond ilyet? Sajnos ő ezt komolyan is gondolja:(((
2012. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sz1u ***** válasza:
0%

21:54


Nézd, egyszer azt mondjátok, hogy a cigányok mindig megússzák a büntetést, máskor pedig azt, hogy tele vannak velük a börtönök. Te ezen utóbbi szófordulatot használtad a hozzászólásodban. A nyomatékosság kedvéért mért börtönőr is voltál (persze lehet, hogy az voltál, de messziről jött ember...)


"sokkal több cigó van mint magyar pedig a magyarok 9millioan vannak a cigók pedig 1-1.5milioan."


Ez minden bizonnyal így van.


"Erre adnál magyarázatot?"


Egy kirekesztett népcsoportból iszonyat nehéz kitörni! Ha pl. Téged lenéznek, utálnak, nem kapsz munkát (mégha esetleg akarnál is) mihez kezdenél? Csak egy kicsit gondolj bele!

Előbb-utóbb elcsennél kezdetnek pl. egy kiflit a boltból (lásd: Selmeczi Gabika - pedig ő nem valószínű, hogy rá volt szorulva), vagy ellopnál egy rúd téliszalámit (mint Bakács Tibor tette - ő elmondása szerint rákényszeredett, mert éhes volt).


Tudom, hogy korántsem volt teljes ez a válaszom, hisz nem olyan egyszerű ez a probléma. De a gyűlölködés, a kirekesztés egyáltalán nem megoldás semmire.

2012. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sz1u ***** válasza:
0%

21:58


"Nem ad magyarázatot, mert egy hangulatkeltő, nem több."


A gyűlölködés, vagy a "cigánybűnözés" fogalma micsoda, ha nem hangulatkeltés?

Egyébként adtam magyarázatot (pontosabban megpróbáltam).

2012. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!