Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekünk semmi se jó?

Nekünk semmi se jó?

Figyelt kérdés
Mikor pályáztunk az olimpia megrendezésére és nem nyertünk el voltak keseredve a rendezők, a főpolgármester, stb. most, hogy rendezünk olimpiát (meleg olimpiát), erre ezért panaszkodnak.
2012. júl. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az emberek szerint az emberek addig emberek ameddig nem melegek.

Ők ezt biztos értik...

2012. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pro Patria ***** válasza:
22%

Azért a kettő nem ugyanaz a kategória, Don Giovanni...

Ráadásul az előbbit akartuk (mindenki el akarja nyerni, és világpresztízs), az utóbbi csak nyűg.

2012. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:
36%

Szia!


Nekem személy szerint mindegy ez az olimpia dolog,de képzeld el,hogy már majdnem beköltözöl egy szuper házba,amiről már régóta álmodozol!Már nyúlnál a kulcsokért,amikor egyik pillanatról a másikra kiderül,hogy mégsem lehet a tiéd!

Helyette adnak egy kutyaólat,amiből az orrod előtt sompolyog ki egy bolhás kutyacsalád!


Ez a helyzet nálam hasonló,én sem örülnék!

2012. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A meleg olimpia csak a melegek megkülönböztetésére szolgál.Az egyenjogúság lenne a cél nem?Nem pedig a megkülönböztetés.

A sima olimpián is indulhatnak homoszexuális emberek.

2012. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

"A meleg olimpia csak a melegek megkülönböztetésére szolgál.Az egyenjogúság lenne a cél nem?Nem pedig a megkülönböztetés. "


Azt akarják megmutatni, hogy ugyan olyan emberek mint a többi. Láthatóan szükség is van rá, ahogy itt körbenézel meleg megítélés terén.

2012. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dick Esmen ***** válasza:

A címkérdésre válaszolva:nem.

A kifejtett részére válaszolva:azért a kettő nem ugyanaz.

2012. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti budapestiek vagytok? Mert én kint voltam a Margitszigeten az úgynevezett melegolimpia alatt, de nem láttam, hogy az embereket zavarná, sőt többen érdeklődve figyelték. Ne vidékről mondjátok már meg, hogy mi legyen a városban. Épp elég szégyen, hogy egy ilyen Tarlóspofa a polgármester.
2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!