Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon ha ezt a szöveget...

Vajon ha ezt a szöveget elszavalnám egy jobbikos rendezvényen mit csinálnának velem?

Figyelt kérdés

White-collar conservatives flashing down the street

Pointing their plastic finger at me.

They're hoping soon my kind will drop and die,

But I'm gonna wave my freak flag high . . . HIGH!


2012. júl. 3. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értenének vele, mert a Jobbikosok ponthogy nem "White-collar conservatives" azaz fehérgalléros konzervatívok, az a Fidesz. Ők inkább "blue-collar radicals" azaz kékgalléros (munkásosztálybeli) radikálisok.
2012. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
S ha én a jobbikosokra érteném ?
2012. júl. 3. 23:13
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg néznének bambán, a végén esetleg zavarodottan megtapsolnák, biztos ami biztos. Amúgy kb. annyira konzervatívok ők, mint Jimi Hendrix volt.
2012. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:D
2012. júl. 3. 23:15
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát a nép nagy többsége nem értené, ha csak nem fordítanád le magyarra.
2012. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Fehér-galléros konzervatívok vonulnak az utcán,

műanyag ujjaikkal mutogatnám reám.

Remélik fajtám hamar elesik vagy(kihal)

de én magasba emelem szörnyszülött zászlómat!

2012. júl. 3. 23:23
 8/19 anonim ***** válasza:

2-3 szó kicserélésével akár saját himnuszuknak is vallanák.

Jimi zenéje meg - bár lehet szeretni vagy nem szeretni - , lássuk be, nem a Kárpátia színvonalán áll.

2012. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Fehér galléros konzervatívok= kereszténykedő homofóbok

Szörnyszülöttek = melegek.

2012. júl. 3. 23:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Fehér galléros konzervatívok= kereszténykedő homofóbok"


Lehet, hogy Amerikában ez így van, de szerintem a Jobbikosok többsége ki lenne akadva, ha fehérgallérosnak neveznéd. A Jobbikosok olyanok, mint a kommunisták, csak nem szélsőbal, hanem szélsőjobb oldaliak. Radikális, munkásosztályból induló népi forradalmat akarnak, amik letaszítanák a kormányzásból a Fidesz és hasonló "burzsuj" erőket és a munkásosztályt juttatnák vezető pozícióba. Csak mindezt nem Marx és Lenin tanaival, hanem a nemzeti érzéssel és a kereszténységgel körítik, de a kereszténységben is inkább csak a nemzeti hagyományokat, mintsem a vallást értik, még egy vallásos jobbikossal sem találkoztam, talán még a Fidesznél is ateistábbak.

2012. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!