Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki veszi át a Jobbik helyét...

Ki veszi át a Jobbik helyét most, hogy leírták magukat Szegedi miatt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Fejlődőképes vagy, mert leesett, hogy mi volt a probléma a kérdéseddel...

Kérdés, - álnaív - hogy miért írták le magukat? Nem is értem. Úgy tudtam, a Jobbik nem egy rasszista párt, nem? Miért ne lehetne egy zsidó magad rangú tagja? Csak nem létezik, hogy annyira primitív, egységsugarú tahók legyenek a jobbikosok, hogy emiatt új pártot keressenek? :)

2012. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem írta le magát. Én örülök hogy kiderült hogy Szegedi zsidó, mert így legalább elpártól tőle az a kevés degenerált náci akik a kurucinfón gyűlölködnek és akik miatt nácizzák a Jobbikot.
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Jobbik szavazóként én is örülök neki, hogy kiderült, de szerintem nem egy és nem kettő zsidó van a Jobbikban és a szavazók közt is ismerek cigányt, tehát sosem értettem mi értelme nácizni épp a Jobbikot.
2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kevés? Nézd meg Borsodot, hogy Endrésik kizárása után mi lett a Jobbikból helyben...
2012. júl. 2. 20:28
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem írta le magát - legalábbis országosan nem. hogy Szegedi leírta-e magát, az még kérdéses: lehet, hogy szépen lassan elvonul a színpadról, de az is lehet, hogy ezután kiállítják nyílt színre, hogy megmutassák, mennyire nem a származás számít a Jobbiknak...
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező jól látod!Kisgergely Endrésik és még sokan mások akiket eltávolítottak jó emberek voltak, rájuk hallgattak a helyi emberek!Ezek után amit itt műveltek borsodot el is felejthetik!
2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2%
Ha a parlamenti 3. helyről beszélsz akkor a Fidesz 2014-től hiszen már lassan a Jobbik is megelőzi...
2012. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Jobbikosként rengeteg jobbikost ismerek, és azzal is tisztában vagyok, hogy van ilyen és olyan is (nem túl művelt és művelt, okos, tényleg értelmes is, illetve korosztályban is eltérő), elmondom neked, akikkel beszéltem azóta, senki sem párolt el a Jobbiktól, szavazóként sem. :)


Ezt a témát olyanok feszegetik, akik másokra fröcsögik, hogy antiszemita, közben pont, hogy ők élvezik, ha feszült a helyzet, mert ez az ütőkártyájuk (szerintük), holott pont ez a réteg, akit az sem érdekelne, ha deportálnának minden zsidó embert, csak valamilyen önös érdeknél fogva ezt hangoztatják, ezzel akarják lejáratni a Jobbikot. Szánalmas!


Nekünk nem a zsidóüldözés a célunk, hanem az, hogy az országban békességben, becsülettel, normálisan, biztonságos (köz és gazdasági biztonságot is ide értem) tudjunk élni. Ha egy zsidó akarja az ország végét, őt akarjuk eltávolítani, ha egy cigány, akkor őt, ha egy nem éppen hazafi magyar, akkor őt, ha horvát őt... Itt nem a hovatartozás az amit nézni, kell, hanem a SZÁNDÉK. Amennyiben pedig 1 népcsoportban több a rossz szándékú ember, mint a többiben, arról nem mi tehetünk. Ennek ellenére sosem bántotta a Jobbik egy zsidó származású embert CSAK AZÉRT, mert zsidó. Jaaa, fel lehet itt hozni dániel pétereket meg ilyeneket, hogy őket zsidózzák, de nekik már olyan ügyeik voltak, hogy tisztesség ember zsebében kinyílik a bicska és támad, ahogy tud... Mert nevetséges, hogy a mi hőseinket, akikre mi felnézünk, büntetlenül gyalázhatják, alázhatják, aztán még mi kapunk a fejünkre... Itt pedig már nem csak a jobbikosokról van szó, hanem minden magyar emberről, aki itt akar élni, boldogulni.


Fejezzétek be itt a pocskondiázás, a "mi lesz veled így jobbik"-ozást, Szegedi Csanádozást, inkább gondolkodjatok el, hogy egyfolytában arról beszéltek, hogy a Jobbik milyen rosszindulatú, gonosz, megölne mindenkit, közben nektek habzik a szátok a rosszindulattól, mióta megtudtátok Csandáról, hogy zsidó.

2012. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%

# 6

A magadfajták jobb is hogy elpártolnak, mert csak lejáratjátok a hazafiak normális rétegét.

2012. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Átvenni a helyét? A hithű hungaristáknak eddig sem volt a szíve csücske, szóval hogy egy csoport körében, ahol amúgy sem volt népszerű, most még népszerűtlenebb lett, semmin nem változtat.
2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!