Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti jelenlegi helyzetben kire...

Ti jelenlegi helyzetben kire szavaznátok 2014-ben?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok, ebből leszűrném hogy a közvéleménykuatatások valamilyen szinten igazat mondanak e vagy sem.. mert egyszerűen nem tudom eldönteni. Itt azt is hogy a közvéleménykutatók szerint csak 10% on áll a jobbik és 25% mszp.. Ezt sem hiszem el!
2012. jún. 30. 21:02
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
26%
Jobbik.
2012. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
10%
Ezen az oldalon nem a jobbikosok, hanem a liberális hungarofóbok vannak többségben. Különben nem 40%-os lenne a kommenten.
2012. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Én azért jöttem az elmúlt 20 évvel mert itt formálódott ki sok minden az 50.es 60 as evekről is megvan a véleményem.. És szerintetek amit leirtam a politkáról abban egyetértek?
2012. júl. 1. 11:00
 34/53 A kérdező kommentje:
Egyetértetek?
2012. júl. 1. 11:07
 35/53 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jól összefoglaltad a pártok lényegét, egyetértek veled.
2012. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
3%

"Neked azért 40%-os mert butaságokat írsz. Bár azt hinné az ember, hogy ettől magyarabb vagy, nagyon nem"


Ja, és ezt pont egy magadfajta fogja megmondani, hogy mi a "butaság"! :) Hagyjál már... Egy ember nem ítélkezhet egy másik fölött, ergó nem te fogod eldönteni hogy mi a butaság és mi nem. Egyértelmű, hogy a liberalizmus ami 20 éve az országra szabadult, a magyar kultúra, a magyar hagyományok, a magyar nyelv, és a magyar szuverenitás pusztulásához vezet. Tehát aki ezt az "ideológiát" támogatja, az magyarellenes, tehát HUNGAROFÓB! A török hódoltság és a tatárjárás alatt sem pusztultak ennyi a magyar értékek mint az elmúlt 20 évben. A liberalizmusnak köszönhetően, ide is elért az usa és a nyugat erkölcstelen fertője.

2012. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát aki ezt az "ideológiát" támogatja, az magyarellenes, tehát HUNGAROFÓB! "


Aki a jobbikot támogatja az is hungarofób mert kb. 2 hét alatt bedöntenék a magyar gazdaságot és mély szegénységbe nyomnák a lakosságot. Mondjuk a jobbik mindig is súlyosan magyarellenes és uszító volt.

2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
41%

Nyomorban az ország 2/3-ada?


Nézz már körbe a boltokban - kígyóznak a sorok... Tegnap rekkenő hőségben az emberek tele kocsikat (HÓ VÉGÉN) cipeltek ki a boltból... Nyílik egy Apple bolt, és tömve van. A Tesco tömve van. Az összes pláza tömve van...


Igen, vannak akik nyomorban vannak, ez sajnos a kapitalista rendszer velejárója. Nem jó, sőt, kifejezetten rossz, de van. Viszont azért hírből sincs itt ekkora nyomor, mint amit lefestesz... Nézzél ki az utakra. Hírből sem 30-40 éves, éppen guruló tragacsok vannak az utakon, hanem átlag olyan max. 10 év körüli autók, jó állapotban. És tömve vannak az utak, 400 Ft fölötti benzinárnál... Nyomor?...


Az a baj, hogy Jobbik megváltoztatási tervei abban merülnek ki, hogy kirúgunk mindenkit, és akkor jó lesz. Ami rohadtul nem igaz. A multik pedig bazinagy adóadagot fizetnek, és tekintélyes munkahely mennyiséget szolgáltatnak. Azt hiszed, a magyar vállalkozó nem csinálná ugyanezt? Dehogynem... A (egyte magyar) CBA üzletlánc pontosan ugyanúgy kihasználja a végletekig a dolgozóit.


Vagy a Jobbik terve hogy bevezeti a kommunizmust, mindent állami kontroll alá, és akkor jó lesz? Vagy mégis hogyan oldanák meg a rendszer problémáit? Baromira érdekelne, mert eddig elejtett morzsákon kívül annyit tudtam meg a Jobbik programjából, hogy: Kirúgjuk a multikat, megrendszabályozzuk a cigányokat (és persze a zsidókat, melegeket, meg úgy általában azokat, akiket nem tartanak magyarnak, ergo mindenkit, aki nem velük ért egyet), és mindent máshogy csinálunk, mint most.


Csak végre valaki leírhatná, hogy miből, és hogyan, és egyáltalán, a keletkező hatalmas űrt mivel tölti ki? Honnan lesz tőke? Miből lesz tudás hozzá? Vállalkozói kedv? És igény???

2012. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
9%

1. Jobbik, de én csak 2018-ban szavazhatók majd.

2. A közvélemény kutatások nem igazak, mivel 20 különbözőből egyiken az egyik 10%-os a másikon 23% (most éppen a Jobbikról szóltam) tehát én is hitelesebbnek látom amit látok.

2012. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
31%

"Kirúgjuk a multikat"


A Jobbik egyáltalán nem akarja "kirúgni" a nyugati multikat az országból, csak azt akarja, hogy ne legyenek ekkora erőfölényben a magyar vállalkozásokkal szemben. A Jobbik is tisztában van azzal, hogy a nyugati multik kizavarásával nagyon hamar fizetésképtelenné válna az ország. Államcsődöt pedig nagyon nem akar a Jobbik.


"megrendszabályozzuk a cigányokat"


Az egyértelmű, hogy azt a cigány politikát, ami az elmúlt 22 évben zajlott, nem lehet tovább folytatni, radikális szemléletváltásra van szükség, és nem az eddigi struccpolitikára. Ja és ez a szemléletváltás nem abból állna, hogy a Jobbik kiirtaná a cigányokat, zsidókat, melegeket és a többi. Ezt csak az über tájékozatlanok gondolják így.

2012. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!