Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán nem olvas híreket vagy...

Orbán nem olvas híreket vagy nem itt él?

Figyelt kérdés

A rendőrtisztek avatásán kijelentette, hogy vége annak a világnak, amikor bárki azt gondolhatta, hogy a bűnözők összefonódtak a rendőrséggel.


[link]


Egy másik hírből viszont kiderül, hogy nem szűnt meg a Vizoviczki érdekeltségek rendőri védelme, ugyanis a legutóbbi razziákról is előre értesültek az érintettek.


[link]


Nyilvánvaló, hogy egy ilyen maffiahálózatot nem 4 rendőr működtetett, ehhez felső vezetők és több száz végrehajtó is kellett. Róluk megfeledkezett a miniszterelnök úr?



2012. jún. 25. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudtam eldönteni, hogy remek színész, vagy tényleg saját maga is elhitte-e már a hazugságait. Valószínűleg az utóbbi.

Életében nem dolgozott rendesen, annyi pénzt összelopott már, hogy fogalma sincs, milyen az, ha valakinek kevés van... Szóval valószínűleg tényleg nem tudja, mit beszél.

2012. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most meg vagyunk lepődve, hogy jujj nem mondott igazat?


Amúgy, ő sem - bár min.elnök - tud/akar tudni többet az ügyből, mint amennyit egy átlagember a hírekben olvas, hacsak nincs benne a buliban, amit ebben az esetben kétlek.

Valamit mondania kellett..

2012. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos a több, mint két évtized alatt, amiből a Szoc-Lib kormány 12 évet vezetett, volt elég idejük úgy behálózni a várost ezeknek az embereknek, hogy nyilván nehéz lesz a gyomot kiírtani. Azonban 2 év alatt többet írtottak mint az előző bizonyítottan tolvaj banda, akik ezek szerint felháborító módon még a maffia ténykedései és gyilkosságok felett is szemet húnyt, ami még tőlük is megdöbbentő. Nekem már az is elég, hogy nem érzik a rendőrők annyira biztonságban magukat, mint eddig. Tudom másoknak az számít, hogy ebben is a hibát keressék. Sajnos odáig jutott ez az ország vezetőinknek köszönhetően, hogy már ennek is örülni kell, hogy a korrupt rendőröknek egy picit össze kéne húzniuk magukat.

Nem tökéletes és nincsenek legalább 100-an letartóztatva, de azért reménykedek, hogy az is eljön. Mivel egy vezető politikust sem csuktak le idáig élükön Demsky, Kóka és Gyurcsány természetesen szerintem sem lehetnek büszkék a nagy elszámoltatásra.

2012. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
de olvas-.-nem kéne már Orbánt szapulni teljesen jól végzi a munkáját nem tudom mi bajotok van-.-
2012. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy ha láthatóan nem szűnt meg a bűnözők és a rendőrség összefonódása, akkor ne mondjuk hogy megszűnt. Annyi előrelépés van, hogy legalább elkezdték feltárni, de a megszűnéstől még nagyon messze vagyunk.
2012. jún. 25. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy látom már készül a 14-es választásokra... Kezdi a hazudozást!
2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy szűnt meg, hanem szerintem még most jön a java. Régebben sem fizették meg jól a rendőröket, viszont volt szolgálati lakás meg korai nyugdíjazás. Most már egyik sincs, semmi vonzó nincs ebben a szakmában. Mégis ki fog elmenni rendőrnek? És miért ne lenne korrupt? Ennyi pénzből nem tud megélni senki sem, és ha van lehetőség, akkor persze, hogy elfogadják a mellékest. Jó, tudom, hogy van kivétel, de sajnos ez létező probléma.
2012. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az ember azt sem tudja hol van...
2012. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

"de olvas-.-nem kéne már Orbánt szapulni teljesen jól végzi a munkáját nem tudom mi bajotok van-.-"


Az a f@szfelszopó anyád bajunk van te köcsög! Te se itt élsz?

2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem úgy gondolta, hogy most már aztán tényleg nincs egy korrupt rendőr se a mai naptól, hanem úgy hogy most már nem nézik el a korrupciót, próbálnak vele leszámolni stb. Ahogy írod is, nem 4 rendőr van benne az ügyben, sőt nem is vagyok biztos benne, hogy minden kulcsszsereplőt megneveztek már, sőt több ehhez hasonló "ügy" is van az országban.
2012. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!