Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kulcsos adórendszer. Nem...

Egy kulcsos adórendszer. Nem jött be. Maradjon a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]

Hiába csökkentették a gazdagok adóját, ha azok így sem vásárolnak többet, akik eddig csaltak ezután is csalnak, pláne ha minden drágul. A szegények akik a 80% viszont alig esznek, és szenvednek a terhek alatt. Megérdemel ez a kormány újabb 4 évet? A Jobbikra akkor sem szavazunk ha államcsőd lesz és kenyérre nem jut pénz? Inkább szívunk még sok-sok évig?



2012. jún. 20. 16:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

ha a birka nép még 4 évre megválasztja az éhezés,kilakoltatás kormányát kénytelen leszek elmenekülni az országból

eszi-nem eszi itt csak a nyomor vár

fidesz lesz még 4 évig vagy megyek vagy éhen döglök

2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy meg kéne próbálni az lmp-t. Hiszen, ők még nem is voltak kormányon, és nem is akarnak minket kiléptetni az EU-ból.
2012. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
A Jobbikra szavaznák, ha nem mosódnának össze bizonyos dolgokkal, amik számomra vállalhatatlanná teszik az egészet. Nem is főként a Jobbikkal, hanem a szavazóinak egy jó részével nem tudok azonosulni. Mondhatni nem akarok soha egy klubba tartozni velük.
2012. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradjon a fidesz.
2012. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Vree ***** válasza:
100%
Valaki elmagyarázza nekem hogy mi volt az egykulcsos rendszer célja? Az hogy a feketegazdaság felszámolása nekem elég gyenge indoknak tűnik - a feketegazdaság akkor tűnik el, ha már mindenki eleget keres hogy nagyon szem előtt legyen és ne érje meg a kockázat. Ellenben az borítékolható volt, hogy a középosztály nem fog többet költeni ilyen gazdasági helyzetben, ellenben ha a szegények sem vásárolnak (nyilván minél inkább alapszükséglet egy termék, minél alacsonyabban van a fogyasztó, annál nagyobb a vásárlásra a ynomás), AZ viszont érinteni fogja a gazdaságot. Én egyszerűsítem le/nem értem? Valaki magyarázza légyszi el nekem.
2012. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

Az egykulcsos adórendszeren kívül még sok minden nem jött be, sőt!Mondhatni nem jött be semmi...az országnak.Csak nekik jött be, a zsebükbe a sok pénz!

Nem kell fidesz, nem kell jobbik sem!A jobbik a másik szélsőség, azok is diktatúrát csinálnának, csak másképpen.

az lmp még talán, ha jobb választás nincs,bár gyanús, hogy nem önállóak...

ÁH!Seggbe kéne rúgni mind, aszt jónapot!

2012. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
16%
A legutóbbi választásokat a FIDESZ nyerte, mégpedig elsöprő fölénnyel. Legközelebb, ha csak valami rendkívüli dolog közbe nem jön, két év múlva lehet szavazni.
2012. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok egyik párt híve sem, ezt előre leszögezném, ha most vasárnap lennének a választások, nem mennék el szavazni.


"Hiába csökkentették a gazdagok adóját"- Ezek a "gazdagok", akiknek csökkentették az adóját, sok esetben átszámolva nem keresik meg az osztrák minimálbért (de szerinted gazdagok).


A probléma azzal van, hogy túl nagyok az állam kiadásai, többet fizetünk nyugdíjakra, közszférára, stb. mint azt megengedhetnénk. Nem szidom az egykulcsos adót, ők úgy döntöttek, hogy ilyen irányban indulnak el, ez egy vitatható intézkedés volt a kormány részéről, a probléma az, hogy az adóbevételek csökkenését- ami az egykulcsos adó bevezetésével járt- nem követte kiadáscsökkentés, hanem mindenféle hülye adóval ötletelnek, ami nem tesz jót sem a lakosságnak, sem a befektetői bizalomnak.


"A Jobbikra akkor sem szavazunk ha államcsőd lesz és kenyérre nem jut pénz? Inkább szívunk még sok-sok évig?"

Ha megszavaznánk a Jobbikot, akkor lenne csak igazán államcsőd! Egyáltalán nem értenek a gazdaság működéséhez, annyi a programjuk, "hogy kilépünk a mocskos Eu-ból, nyitunk keletre, osz' majd lesz valahogy." Köszi, én ebből nem kérek. De tudod mit? Válasszátok meg a Jobbikot 2014-ben, csak előtte engem engedjetek át Hegyeshalomnál.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: ne maradjon a Fidesz, jöjjön egy szakértői kormány. Nagy kár, hogy jelenleg nincs ilyen, és nem is látom, hogy lesz 2014-ig...

2012. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Istenem hogy nyomultak itt a fideszesek a maszlag szöveggel, hogy miként fogja fellendíteni a gazdaságot az egykulcsos. Nem lehetett ép érvekkel meggyőzni őket, hogy miért nem lesz jó. Nagyon nem jött be a számításuk, most meg lapítanak mint az a bizonyos a fűben, ha a téma szóba kerül.
2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesznek menni kell! Egy baloldali koalíciónak megvan az esélye szerintem, és ha ez a koalíció létrejön akkor az lenne a kívánatos hogy felkérjék Bajnai Gordont hogy alakítson egy szakértői kormányt és ő irányítsa a gazdaságot és a pénzügyeket a pártok meg politizáljanak de neszóljanak bele a szakmai döntésekbe. ha ez létrejön akkor talán van esélyünk a fejlődésre és a jobb életszinvonara, ha nemjön ez létre és marad a Fidesz vagy neaggyisten a jobbik akkor a leépülés fojtatódik.
2012. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!