Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info hogy üzemelhet?

A kuruc. Info hogy üzemelhet?

Figyelt kérdés
Most találtam az egyik NeoFM-es kérdésben két linket és rákattintottam. Az az oldal semmi másra nem való, mint gyűlöletkeltésre. Mindenki zsidó, kommunista stb. Nem olvastam végig, amit írtak de a végén volt egy link egy korábbi Sláger Rádiós "cikk"-ről. Felháborodva írták benne, hogy a zsidó "láger" nem magyar zenét játszik, hanem Zoránt, LGT-t, Máté Pétert meg Hungáriát. De könyörgöm, ez mi, ha nem magyar zene???
2012. jún. 19. 09:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem lehet, a neoliberalizmusnál is hatástalan volt.
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavar hogy üzemelhet, elfér az interneten, van durvább tartalom is, meg amúgy se szeretem ha kormányok beleszólnak az internet működésébe.

Engem sokkal inkább aggaszt, hogy ilyenre ekkora igény van :(

2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

,,A kuruc. Info hogy üzemelhet?"


Árammal, baeg.

2012. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"A nácivadász egy magát poénosnak gondoló szarkazmusra épülő ugyan olyan ha nem betegebb gyülekezet, mint a kuruc infó.."


Koránt sem mondanám viccesnek azt, hogy a magyarokról genetikailag alattvaló fajként beszélnek. Március második felében felmentem egyszer, és olyanokat írtak a 15.-ei ünnepségről, hogy a "magyarok hülye ünnepe", meg hogy az "idióta magyarok szarsága"... Ebben az országban ez mégsem zavar senkit, csak a kurucinfo! Érdekes, nem?

2012. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Mocskos egy népség ez a kurucinfó, főleg akik oda kommentelnek. Gyűlölnek azok mindenkit, még egymást is. Nem egyszer vérre menő vitát folytatnak azon, hogy ki nagyobb magyar, ki utál több embert. Mindenesetre engem szórakoztatnak.
2012. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

""A nácivadász egy magát poénosnak gondoló szarkazmusra épülő ugyan olyan ha nem betegebb gyülekezet, mint a kuruc infó.."


Koránt sem mondanám viccesnek azt, hogy a magyarokról genetikailag alattvaló fajként beszélnek. Március második felében felmentem egyszer, és olyanokat írtak a 15.-ei ünnepségről, hogy a "magyarok hülye ünnepe", meg hogy az "idióta magyarok szarsága"... Ebben az országban ez mégsem zavar senkit, csak a kurucinfo! Érdekes, nem?"


A naczivadasz.com az irónia eszközével él, a szerkesztői nem szó szerinti értelmezésben gondolják azt, amit írnak, éppen ellenkezőleg.


[link]

2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Mocskos egy népség ez a kurucinfó, főleg akik oda kommentelnek. Gyűlölnek azok mindenkit, még egymást is."


Ezután a kommented után azt gondolod hogy te különb vagy náluk?

2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pedig tévedsz barátom.
2012. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mond az a szó valamit hogy demokrácia, szólás és gondolati szabadság?? Ha igen képzeld el hogy most az van. Így akár milyen véleményed lehet.
2020. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!