Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Magyar Gárda magyar,...

Ha a Magyar Gárda magyar, akkor miért éneklik a székely himnuszt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert nem értem!
2009. júl. 5. 08:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

LoL


hehe kórosan alacsony IQ-d lehet ha erre nem jössz rá magadtól :)

2009. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
67%

Egyetértek az előttem szólóval. Nos szerinted?

Hogy a kérdésedre válaszoljak, bármennyire hihetetlen a Székelyek Magyar emberek. A Székely himnusz is magyarul van nem? És ha meghallgatod, akkor a szövegében hallod, hogy a magyar történelemből idéz (" tatár, török dúlt")és a Székelyeket és Magyarokat egy népkén kezeli ("Székely-Magyar földön"). Kielégítő választ kaptál eme iszonyatosan ostoba kérdésre?

2009. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
57%

"A székelyek ugyanúgy a magyarsághoz tartoznak, mint a palócok stb."


Van felvidéki és Palóc himnusz is, ha nem tudnád. Miért örüljenek szegény felvidékiek, akik esetleg még palócok is a Székely himnusznak? Úgy gondoljátok, hogy ezzel adjátok meg a tiszteletet? Nem ezzel inkább megbántjátok őket, hogy a székelyeket kiemelitek a határon túli magyarok közül.

2010. máj. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

mi az h a székelyek nem magyarok??? ezen kiakadtam, én, mint székely, és hirtelen nem is tudom mit írjak...

nem is írok semmit...


Szebb jövőt, testvér!

2011. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!