Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most árt, vagy használ a...

Ez most árt, vagy használ a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 4. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem árt vagy használ jelentősen. Ugyanis az emberek többsége nem szereti a zavargásokat (pl. a kormány népszerűsége nőtt és az ellenzéké csökkent 2006 októberében a zavargások hatására). Pont a rendpártiaknak, akikre a Jobbik számít, nem tetszenek ezek az utcai akciók. Viszont aki eddig is jobbikos volt, az ettől nem fogja megutálna a Jobbikot. Tehát nem lesz különösebb hatása a történteknek.
2009. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Valószínű ártani fog,mert a "hiteles" országos nagy médiák úgy fogják beállítani,hogy a jobbik kezdte a rendbontást és a vandalizmusukkal veszélyeztették a közbiztonságot.Miközben bejelentett csendes tüntetést szerveztek ami az is lett volna ha a rendörség nem kezdi már reggel baszogatni és estére szétzavarni őket.Nem vagyok jobbikos de elgondolkodtató,hogy miért próbálják tűzzel vassal ki irtani és ellehetetleníteni ezt a kis pártot!És nem kell jönni a náci rasszista fasiszta dumával,mert a programjukban csak a bűnözés ellen kampányolnak.
2009. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

"Nem vagyok jobbikos de elgondolkodtató,hogy miért próbálják tűzzel vassal ki irtani és ellehetetleníteni ezt a kis pártot!"


Ez a párt szalonképtelen a nemzetközi színtéren. Ezért az MSZP és a Fidesz is kénytelen harcolni ellene. Ha ugyanis erős a Jobbik, akkor az ország nemzetközileg elszigetelődik, pária lesz. Ezt a jobbikosok is tudják, ezért próbálnak Oroszországgal és Iránnal kapcsolatokat építeni. Ha a Jobbik kerülne kormányra, akkor Magyarország kb. olyan mértékben kitaszított és elszigetelt ország lenne Európában, mint Kuba Amerikában vagy Észak-Korea Ázsiában.

2009. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a blikken ne olvass híreket
2009. júl. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Árt neki, ugyanúgy ahogy a fidesznek is ártott a sok tüntetés régebben.

A ló másik oldalára esés tipikus esete.

Egyszerűen unalmassá vált a gárda meg ez az egész jobbik dolog. Elsorvad.

2009. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Blikk bulvárlap, ne támaszkodj rájuk. Aki unja az eddigi parlamenti pártok működését, az nem fog ilyen bulvár újság hírei miatt visszatáncolni az újaktól. Sőt.
2009. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem vagyok Jobbikos, de szerintem mindenkinek joga van/lenne/ véleményt nyilvánítani. Valószínű a kutya nem törődne azzal, ha néhány száz ember egyenruhába vagy anélkül felvonúlna. A kormánynak érdeke, hogy félelmet keltsen és a "gonoszokat" megbüntesse, addig sem Zuslág ügyel meg a Bajnai-MSZP-s csomaggal foglalkozik a média, ja és eladhatják magukat mint világmegváltrók. De a Jobbiknak is, mert ők meg szabadságharcosnak állithatják be magukat.
2009. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
0:20 as vagyok az országos média alatt az index,rtl,tv2-őt,origo,stb gondoltam.amit az átlag magyar állampolgár néz sajnos mert tele van szeméttel,és még szemetebb celebekkel.Azért dúrvák a képek ahogy ülő emberekre közvetlen közelről fujják a könnygázt,és a paprikasprayt.Nesze neked jogállam.
2009. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jogállam, hanem rendőrállam....
2009. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!