Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszaküldöd/Visszaküldted a...

Visszaküldöd/Visszaküldted a Nemzeti Konzultációs kérdőívet?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 14. 18:44
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A szavazás állása szinte pontosan megfelel az itt feltett kérdésre adott válaszok arányával...

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__306..

Hát nem érdekes? :-D

2012. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és rárajzolok egy nagy méretes f*szt, ahogy azt legutóbb tettem.
2012. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

o.O Én nem is kaptam...

Am. én nem küldeném. Miért nem küldi e-mailben, úgy sokkal kevesebbe kerülne. Úgy emlékszem, a múltkor kértek is címet, és én pl. meg is adtam (gondolom, nem én voltam az egyetlen).

2012. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam...
2012. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
detto nem kaptam...
2012. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, nyilván az az áldott ember (Orbán Viktor) maga fogja nektek kézbesíteni!


Nálunk kapott az egész család (szokás szerint már fel volt bontva, sőt az egyikhez mellékeltek egy hivatalos, lepecsételt írást, hogy elnézésünket kérik, amiért sérült a boríték - de ez is basszus... nem lett volna egyszerűbb újra rányalni a boríték tetejét, ki kellett nyomtatni azokat a papírokat és pecsételgetni?).

Úgy döntöttünk, nem küldjük vissza, mert nem érdemes. Idiótán vannak feltéve a kérdések is, és úgysem veszi figyelembe senki a véleményünket.

2012. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!