Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért így gondolkozik sok...

Mért így gondolkozik sok jobbikos?

Figyelt kérdés
Példa: városom közgyűlését néztem a tv-ben, a jobbikos képviselő is akar valami okosat mondani ezért felszólalt hogy szerinte a városnak ingyen kéne adni magyar zászlót azoknak akik igénylik. Kérdem én, ez mire megoldás? Munkahelyeket teremt? A jobbikosok annyit tudnak mondani, hogy cigánybűnözés van, vesszen trianon, gyarmatosítás, és ha valaki ezek ellen szól már le is zsidózták. Engem is lefognak zsidózni valószínűleg ezért, közben meg százszor tanultabb ember vagyok náluk aki imádja a hazáját és sosem hagyná el, minden évben Erdélyben nyaral mert rajong azért a környékért és emberekért. A jobbikosok nem tudják felfogni az igazi problémákat, szerintük a cigányok nem dolgoznak mert lusták és segélyekből élnek, de könyörgöm egy kis sz.r faluba mit dolgozzon borsodban amikor bezárt minden gyár? Ugyan úgy nem dolgozik ott a magyar ember sem. Nem is beszélve arról hogy az ilyen jobbikos lenne az utolsó ember aki munkát adna egy cigánynak.
2012. jún. 13. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"A cigányok nem dolgoznak mert lusták és segélyekből élnek, de könyörgöm egy kis sz.r faluba mit dolgozzon borsodban amikor bezárt minden gyár?"


Akkor ez ok arra, hogy időseket verjenek, öljenek meg pár ezer forintért és hogy ellopjanak mindent? A segély azért van, hogy ne haljanak éhen, ja hogy elköltik cigire, piára. Kertészkedni nem akarnak, közmunkát nem vállalják el, akkor ne is egyenek. A putrikon a digitv azért befigyel, az fontos. (tisztelet a kivételnek!)

2012. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"egy kis sz.r faluba mit dolgozzon"


A kis szar falu körül száz hektáron áll a megműveletlen föld, amit művelni nem hajlandóak, viszont az önkormányzat fizet a parlagfűirtásért. Akinek büdös a munka, annak valahogy mindig az az első kérdése, hogy "mit dolgozzak?", akinek meg nem, az talál magának.

2012. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!