Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért így gondolkozik sok...

Mért így gondolkozik sok jobbikos?

Figyelt kérdés
Példa: városom közgyűlését néztem a tv-ben, a jobbikos képviselő is akar valami okosat mondani ezért felszólalt hogy szerinte a városnak ingyen kéne adni magyar zászlót azoknak akik igénylik. Kérdem én, ez mire megoldás? Munkahelyeket teremt? A jobbikosok annyit tudnak mondani, hogy cigánybűnözés van, vesszen trianon, gyarmatosítás, és ha valaki ezek ellen szól már le is zsidózták. Engem is lefognak zsidózni valószínűleg ezért, közben meg százszor tanultabb ember vagyok náluk aki imádja a hazáját és sosem hagyná el, minden évben Erdélyben nyaral mert rajong azért a környékért és emberekért. A jobbikosok nem tudják felfogni az igazi problémákat, szerintük a cigányok nem dolgoznak mert lusták és segélyekből élnek, de könyörgöm egy kis sz.r faluba mit dolgozzon borsodban amikor bezárt minden gyár? Ugyan úgy nem dolgozik ott a magyar ember sem. Nem is beszélve arról hogy az ilyen jobbikos lenne az utolsó ember aki munkát adna egy cigánynak.
2012. jún. 13. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Pl. Volner János szerintem egy kiváló politikus, ajánlom keress rá youtube-on. Amúgy nem muszáj gyárban dolgozni, lehet éppen művelni a parlagon heverő földeket is. Jakérem hogy a parlagfű irtásáért több pénzt lehet felvenni, mint kukoricatermesztésért... Akkor meg nem kell sírni.
2012. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyfajta álomvilágban élnek, szerintük ha Kárpátiát éneklünk akkor minden megoldódik.
2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
második válaszoló egyetértek veled. de szerintem ezt a jobbikosságot ki is lehet nőni. én is volt amikor szimpatizáltam a jobbikkal, de aztán amikor idősebb lettem rájöttem hogy a világ nem úgy működik ahogy azt a jobbik elképzeli...
2012. jún. 13. 19:49
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem az összes az, van pár tanult és viszonylag normális is köztük, de 90%-ban nem azok. Hogy miért? Mert ha megnézed, a többi párthoz képest sokkal alacsonyabb a Jobbikban az átlagos végzettség (ezzel nem a többi pártot védem, de ott azért nagyobb eséllyel tudnak európai felnőtt ember módjára viselkedni)
2012. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Ez ugyan olyan általánosítás, minthogy az ÖSSZES cigány bűnöző.
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

[link]


4. válaszolónak.

2012. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
"A legnőiesebb párt a Fidesz" "Az MSZP inkább a nők, az LMP inkább a férfiak pártja." Ja, hát akkor már minden világos...
2012. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
4eske ezt benézted. nem kicsit, nagyon....
2012. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Jobbikosok 52%nak nincs érettségije, MSZP 54, fityisz 61!! Miről beszélünk?? Miben más ez, mint a többi párt?


"..a cigányok nem dolgoznak mert lusták és segélyekből élnek,," Kihagytad, hogy irigylik és gyűlölik a magyarokat, és ahol tehetik ártanak nekik. Továbbá jelentős részük szenvedélybeteg, pia és félkarú nagyon divatos. Nem tudnak rendesen gazdálkodni a pénzükkel, 1 hét alatt eldőzsölnek mindent, közben a kölkeiket tetvesen rongyokban járatják.


Egyet értek veled, munkahelyeket kell teremteni ezeknek a képzetlen, ostoba tömegeknek is. A közmunkaprogram jó kezdet, tovább kell vinni.


A magyar zászlós ötletet ritka nagy hülyeségnek ítélem én is. Nem tartunk ott, hogy ilyen pitiáner dolgokkal foglalkozzunk.

2012. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
20:36 azt kihagytad hogy deviánsak.
2012. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!