Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne orbán mellet...

Nem dávid kérdése:

Ha most lenne orbán mellet tüntetés vajon 400ezren még mellette állnának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha valami jogos dolog miatt kell kiállni a fidesz vagy a mindenkori magyar kormány mellett, akkor persze, hogy lesz 400e emberes megmozdulás.
2012. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lenne sőt


akkor 20e volt a fizetett statiszta de most a népnyomor miatt ammól az árból már 100e is eljön mert az éhség nagy úr

2012. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"csak a kommunisták nem vennének részt vagy nem támogatnák lelkileg az Orbán kormányért való tüntetést!

Minden jóérzésű ember ott lenne testileg vagy lelkileg."


Én biztos, hogy nem. Inkább száradjon le a lábam, de akkor se mennék, hogy Orbánt támogassam. Nem vagyok kommunista, kapitalista vagyok!

2012. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

kapitalistává vedlett kommunista vagy, te kommunista!

a kommunista akkor is kommunista, ha liberálisnak, nácinak vagy kapitalistának mutatja magát, csak azért, hogy Orbán Viktort és a fideszt tönkretegye, nameg a nemzetet.

2012. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"kapitalistává vedlett kommunista vagy, te kommunista!

a kommunista akkor is kommunista, ha liberálisnak, nácinak vagy kapitalistának mutatja magát, csak azért, hogy Orbán Viktort és a fideszt tönkretegye, nameg a nemzetet."


Nem is éltem a szocializmus alatt, csak babaként, hogy lennék én kommunista? :D Te vagy az az agytröszt aki szerint kommunista ember van meg Orbán Viktor? Kérdezd már meg tőle, hogy szeretett-e KISZ titkár lenni? :)

2012. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor nem volt kiszes , ezt a bolsik terjesztik csak azért, hogy saját mocskukba mártsák Orbán Viktort, de már kevesen veszik be, ez a komcsi szokás már ismert, s sokan átlátnak rajta.

Te meg ősbolsevik vagy, Lenin tejével táplálkoztál a komcsi időszak utolsó éveiben és a neokommunisták tv-jével az atv-vel agymostak téged, hogy neobolsevik kommunista légy, vagyis orbánellenes te gyurcsányista leninista kommunista!

2012. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!