Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értesz avval hogy Orbán...

Nem dávid kérdése:

Egyet értesz avval hogy Orbán levette a munkanélküli segélyt 28ezerről 22ezerre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 14:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
7-es, 9-es barom, még magyarul sem tudsz helyesen írni, észreveszed?
2012. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%
Hülye prolik... Hogy kaphatott ez a válasz 100%-ot? Na ennyit értek ti összesen... Remélem megválasztjátok az MSZP-t még egyszer és tényleg életre jön minden egyes provokáló megjegyzésetek...
2012. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12/12. Abbahagyhatnád már ezt az állandó hülye prolizást! Örülj,hogy te kegyeltje vagy a Fidesznek. A lakosság többsége nem az! Ahhoz,hogy lássuk milyen rossz a helyzet,mennyire nincs munkahely,nem kell MSZP-snek lenni.

Az egykulcsos miatt 500 milliárd az állam bevétel kiesése. Ez sem gazdasági növekedést,sem új munkahelyeket nem teremtett és nem is fog. Ez csak Matolcsi vágyálma.

2012. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

"Hülye prolik... Hogy kaphatott ez a válasz 100%-ot? Na ennyit értek ti összesen... Remélem megválasztjátok az MSZP-t még egyszer és tényleg életre jön minden egyes provokáló megjegyzésetek..."


Proli a nénikéd térde kalácsa! Nem vagyunk MSZP-sek! Viszont te még mindig bekajálsz mindent, amit a Fidesz mond. Le kéne már venni a narancs szemüveget, és szubjektíven nézni a tényeket! Nem kérünk több kimosdatást!

2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
ti nem láttok tovább a jövőhéten és az országhatáron... tanulni kellett volna és most nem kellene alja munkát végezni
2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy alja munkát végzünk? Nekem konkrétan diplomám van.
2012. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, belőled pedig az empátia hiányzik. Nem tanulhat az egész ország a felsőoktatásban. Ez már azt jelenti, hogy nekik joguk sincs emberhez méltóan élni? Tudom, hogy egy Fideszesnek nehéz ezt felfogni, de nem kellene lenézni a kevésbé iskolázottakat, ők is hozzájárulnak ahhoz, hogy az ország működjön. Sőt én sok precíz szakmunkást nagyobbra nézek, mint a büfészakos, diszkóban okádós diplomást.

(Én vagyok az előbbi diplomás.)

2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 12-es, valószínűleg nehéz elképzelni és felfogni narancsdroidként azt, hogy aki nem Fideszes, az nem feltétlenül Mszp-s, vagy gyurcsányista.


Nem szeretem se a Fideszt, se az Mszp-t, se a DK-t, se a Jobbikot, se az LMP-t.


Megismétlem, hogy nagyobb eséllyel felfogd: nem szeretem se a Fideszt, se az Mszp-t, se a DK-t, se a Jobbikot, se az LMP-t.

2012. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 doboszoli ***** válasza:
100%

47%-os!

Lassan át kellene gondolnod az állatkerti főemlős dilemmáját:

Ki is van a rács mögött??

2012. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
15-ös. Na ezért utáljuk a Fideszt mert ilyen emberekből áll mint Te is vagy. Nem is részletezem.
2012. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!