Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem egészítik ki a...

Miért nem egészítik ki a nemzeti konzultációt, úgy hogy a teljes igazság benne legyen?

Figyelt kérdés

Mikor leírják, hogy legyen e plusz teher a bankokon? Erre mindeni azt mondaná, hogy hát jó hogy hisz "szemét bankok".


Miért nem a teljes igazat írják, hogy ennek következtében mi is történik.

Legyen a plusz teher a bankokon és ez által önnek többet kell fizetni mert áthárítják.


Vagy


Maradjon e nyugdíj értéke? Igen.


ÉS, hogy kellene e írni. MAradjon e a nyugdíj értéke, de járulékemeléssel. Lehet erre már nem mondanának igetn.


Úgy fogalmazzák meg a kérdést, hogy szinte mindenre a pozitív választ lehessen adni. És sokan nem gondolnak bele, hogy ez mit is okoz.



Úgy mint pár éve ugye a népszavazásnál:

Akar e vizitdíjat? Nem.


De a pontos kérdés inkább:

Akar e vizitdíjat és ennek következtében jobb egészségügyet?


2012. jún. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy szemét patkány a kormány. Én próbáltam kitölteni, de a válaszok úgy vannak megszerkesztve, hogy vagy az ő válaszuk, vagy egy totális baromság vagy éppen nem tudom. Ezek után vissza sem küldtem, ott rohadjanak meg ahol vannak! Már bánom, hogy annak idején rájuk tettem a voksom. Most már nem, hogy a Fideszre, de a jobboldalra sem szavazok sosem! A mostani ügyködésükből nekem nagyon az jön le, hogy a felvilágosodást is eltörölnék, az egész politika úgy tűnik - számomra - hogy egy örökös harc a maradiak (a felvilágosodást eltörölni kívánok) és a haladók (a felvilágosodást védelmezők) között. Az egész jobboldal olybá tűnik, hogy végső soron visszahozná a vallási hatalmat, az arisztokráciát, a babonát stb. Elég.
2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert a nemzeti konzultáció nem az emberekért van. Azért van hogy a kormány a neki tetsző (de neked nem) tervezett intézkedéseket lenyelesse veled de úgy hogy közben te adsz rájuk meghatalmazást. Nem véletlenül voltak már az előzőben is rafináltan megfogalmazott kérdések. Ha átugrasz egy jelentéktelennek tűnő részleten akkor olyan dolgokra is adhatsz nekik felhatalmazást amiket amúgy nem akarnál. Utána már hiába reklamálsz, ők nyugodtan mondhatják hogy "hiszen te akartad".
2012. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a fiatalokon például csökkentett minimálbérrel segítenek majd.
2012. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:

Mondom a saját módszeremet:

Elolvasom, de le..arom, így nem okoz bennem feszültséget.

Nevetséges parasztvakítás, jó sok pénzért.

A 90 előtti egypárti ideológiai maszlag csak ipari tanuló volt hozzájuk képest!

2012. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!