Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom hogy ennek sok...

Nem dávid kérdése:

Csak én látom hogy ennek sok adóemelésnek és megszorításnak nincs eredménye?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. hidd el, ők is látják, csak leszarják.
2012. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Örülj neki, hogy nem látsz semmit!

Ha nem lenne adóemelés meg megszorítás, annak már lenne látványos eredménye: államcsőd, hiperinfláció (1 tojás ára 2 millió Ft, de aranyláncot is elfogadunk), teljes gazdasági összeomlás.

2012. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem van eredménye. Végre megszűnnek az eddig még működő cégek is és lesz elegendő közmunkás.
2012. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én elhiszem hogy vagy ez, vagy újabb hitelek, de igazából az hiányzik, hogy nem látok túl sok innovatív dolgot, pedig ahhoz hogy egyről a kettőre jussunk, arra lenne nagy szükség, mert így csak jobban leszakadunk Európától (és a világ többi részétől).
2012. jún. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még hogy nincs eredménye? Mért? Te jobban élsz, mint két éve? Hát ez az a nagy eredménye!
2012. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most pont azért élünk rosszabbul, mint 2 éve, mert most vannak a megszorítások. Eredmény a megszorítás után szokott lenni nem előtte. Amúgy meg hol lehet leellenőrizni? Fent vannak a dokumentumok a neten, amik alapján egyértelműen azt lehet mondani, hogy rosszabb az ország gazdasági helyzete, mint 2 évvel ezelőtt? Az előzőek meg 8 év alatt mire jutottak a vizitdíj meg hasonló remek ötleteikkel (amivel még orvoshoz se tudott elmenni pénz nélkül a tb-t rendesen fizető beteg)?
2012. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a rendszerváltás óta halljuk, és érezzük, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat, mert majd utána jobb lesz. Eddig nem volt soha jobb, csak szépen fokozatosan rosszabb. Kezdik az emberek rohadtul unni, amellett, hogy lassan éhenhalnak sokan.
2012. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van eredménye!


Magyarország az afgánok ellen harcol az amerikaiakkal, így csak 400 ft a benzin nem 800, és egyenlőre nem tartunk még ott mint Görögország, pedig tarthatnánk.


A Bkv is valahogy megmenekült egy időre.


Ettől függetlenül ugyanúgy nincs pénzem jegyre.

2012. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!