Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is kevés még az adó?

Szerintetek is kevés még az adó?

Figyelt kérdés

Ezeket még ki tudjuk fizetni....

Sztem még pár adó-adót kéne a nyakunkba varrni!



2012. máj. 30. 23:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, mit beszélek. A minimálbér után eddig is kellet adózni, csak volt rengeteg kedvezmény, ami miatt ez visszajárt, ezért tűnt úgy, mintha nem kellett volna adózni. Most nincs ilyen-olyan kedvezmény, meg adójóváírás, hanem családi adózás van.
2012. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nincs családi adózás most sem. Minden forint után adózni kell 16%-al.
2012. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, szóval, adókedvezményt kapsz, ha egy vagy több gyerek van a családban. Erre gondoltam a családi adózásnál. Ezzel ellensúlyozzák az egyéb kedvezmények (pl adójóváírás) kivezetését.
2012. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom a családosoknak ez mennyit jelent, de nem mindenki családos. Van olyan aki soha nem volt és nem is lesz, van olyan aki lesz és van olyan aki volt családos. Őket is figyelembe kéne venni. Közülük sokan rosszul jártak. Nem én vagyok az félreértés ne essék, de én nem csak magamra szoktam gondolni. Lehet, hogy furcsa, de nagyon tud bosszantani az is ha másokkal történik igazságtalanság.
2012. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!