Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is kevés még az adó?

Szerintetek is kevés még az adó?

Figyelt kérdés

Ezeket még ki tudjuk fizetni....

Sztem még pár adó-adót kéne a nyakunkba varrni!



2012. máj. 30. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fognak is hidd el.Az eddigiek nem fedezik még Viktorka fociviláguralmi törekvéseit.
2012. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Igen, még kellene!

Annyi sok szép indokkal lehetne még adózni, igazán nem értem, miért nem engedik nekünk, hogy fizessünk például Mátyás király hagyományai szerint füstadót, kapuadót, meg ilyeneket. Hát demokrácia ez? Minket meg sem kérdeznek róla, csak egyszerűen nem vezetik be???

2012. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, van akinek kevesebb lett az egy kulcsos adózás miatt, de már mindenféle adót bevezetnek csak ahhoz nem nyúlnak. Érthető is, hisz a zsebük bánná.
2012. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is kevés az adó! Ilyenek miért nincsenek még?


úszómedence-adó, luxus sportkocsi-adó, luxus ingatlan-adó, orgonalila nyakkendő-adó


és főleg FIDESZSZAVAZÓ-ADÓ.

2012. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sz1u ***** válasza:
6%

Javaslom:

- Az "E" betű adót! ...a magyar nyelvben ez a leggyakoribb magánhangzó.

- A "T" betű adót! ...a magyar nyelvben ez a leggyakoribb mássalhangzó.


Az "Orbán Viktor" szavak betűi mindenképp adómentességet élveznek (pffff... a "T" betű eleve kiesett).

2012. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A nyár közeledtére való tekintettel nap-adó.Az adócsalókat a NAV külön erre kiképzett bőrgyógyászai vizsgálnának,a bőrszínük alapján,ki mennyi napsugarat fogyaszthatott el a szabadsága idején.Az első 10 perc eltöltése a napfürdőben ingyenes,majd ezt követően percenként 4 Ft-ot köteles megfizetni az állam kasszába.
2012. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Még bevezethetnék a szombati ingyenes munkavégzést.
2012. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
A romáknál, hogy mérik?:)))
2012. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Romákat nem ismerünk, csak cigányokat. Azokat pedig tudod, hogy ahol tudja, ajnározza a kormány, mivel Viki is cigány.
2012. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, hogy a telefon adót is miért kellett annyira felfújni. 36 Ft/perc helyett 37 lett nekem, Úristen! Csak annyit kérhetnék a magyaroktól, hogy ha valamiért felháborodnak, amögött legyen már valami valódi oka is. Én is szeretem szidni a Fideszt, mert az klassz, az menő, attól leszünk a társaság hősei. Áh hagyjuk, nem szóltam.
2012. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!