Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigány ügy Nagykanizsán?

Cigány ügy Nagykanizsán?

Figyelt kérdés
Hallottátok mi történt Nagykanizsán? Házak falára x-jelet írtak, s aki x-et kapott, az a felirat szerint égni fog. Egy bolt falára pedig felírták Hitler nevéd és horogkeresztet is rajzoltak. (Valamint megdögletek cigányok vagy valami hasonló felirat is olvasható) Linkelni nem tudok, mert a mobilról vagyok. Mit szóltok a dologhoz?
2012. máj. 29. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"egy cigány sokkal jobb szülő egy magyarnál, és hogy a cigányok jobban vigyáznak a gyerekeikre, mert nem hagyják őket egyedül, és, hogy jobban nevelik őket"


Ja, főleg akkor, mikor kiküldi koldulni és megtanítja a zsebmetszést neki, meg amikor megjön a segély, és nem az az első, hogy a gyereknek ruhát vesz....

2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek cigányok voltak, hogy már megint provokáljanak mindenkit. Nem ez az első eset. Volt már olyan, amikor kitalálták, hogy éjszaka lövést hallottak. De az is röhejes, hogy mindjárt minden híradás ezzel kezd el foglalkozni. Ilyen esetekben hírzárlatot kéne elrendelni, hogy el lehessen kerülni az etnikai provokációkat. De úgy látszik valakiknek éppen a provokáció a célja...
2012. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Csak a hülye nem látja, hogy a falfirkákat nem fénanalfabéta cigányok vésték fel.

Miért?

A fő falon látható felirat teljesen káosz. Ki van írva kilós betűkkel, hogy megdöglötök, alá meg kicsibe vésve, hogy az X-házúak. Teljesen szerkesztetlen

A szvasztika alá oda van biggyesztve, hogy Hitler. Miért? Csak nem ő maga írta?

Van egy másik fotó egy szvasztikáról külön egy falon, a szárai össze vissza kanyarognak, mert aki alkotta, nem igazán tudta, mi ennek a szimbólumnak a grafikai logikája.


Egyszerű provokáció ez a jobb oldal, a Jobbik ellen, válaszul a Horthyra, illetve kihasználva a zsidózó szoborrongálásokat.


Gyanítom ugyanakkor, hogy az elkövetők nem maguktól vállalták be ezt a bátor tettet, hanem a megrendelőjük lehetett Azelempé, DK, vagy a komcsik akár. Túl játszott hisztéria keltés az egész, próbálják bemagyarázni, hogy feltámadtak a nácik. Szánalom.


Az egyik hozzászóló jól írta, a megdöglötök magyarok bekiabálásokból, feliratokból senki sem csinál ügyet, míg egy ilyen álakció esetében már az SS-t vádolják.


Ebben az országban évente rengeteg magyar esik áldozatul a cigánybűnözésnek, mégis a külföldi médiának gépfegyveres kézigránátos Gárdistákat hazudnak.


Szívből remélem, hogy az a bal oldal, amit most ismerünk, 10 éven belül lemorzsolódik végleg.

2012. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=n19L06RQ4g4&feature=player_em..

Linkelek én.

Cigányok voltak szinte 100%, biztos azt hitték kapnak valami pénzt.

2012. máj. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jaj, Erős Antónia milyen magabiztosan mondja a tutit.

HiTTleren röhögtem.

2012. máj. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mint írtam, Nagykanizsán lakom, ismerem azt a környéket is, ahol ez történt. Az ott lakók kb 90%-a cigány. Ez a környék jóval a külvároson kívül van. A boltost is ismerem, a lányával osztálytársak voltunk. Elmondhatom hogy ők úgy kezdték a kereskedést, hogy eleinte csak pár féle élelmiszert árultak egy "sátorból". Az üzlet pont az út szélén van, sokan járnak arrafelé, sokan vásároltak is tőlük. Tehát idővel kibővítették az üzletet. A lány pedig kitőnű volt az iskolában. Szóval nem kéne általánosítani.
2012. máj. 30. 07:14
 17/22 anonim ***** válasza:

Valszeg pont ezért az ő üzletüket érte a támadás. Ha visszatekintünk az elmúlt évekre, mindig olyan cigányokat támadtak, öltek meg, akik rendes, dolgos emberek voltak.


Most komolyan, ha én egy eldurrant agyú skinhead lennék, akkor oda mennék zúzni, ahol a bűnözők tanyáznak. Azok közé dobnék gránátot, akik nap mint nap betörnek, vernek meg ártatlanokat, ölnek meg nyugdíjasokat.


Erre mi történt itt? Ugyanaz, mint az előtt sokszor. Csináltak egy színjátékot, ahol a képzeletbeli kisnácik mózesi korokat idézve megjelölik a házakat. Ahogy látom, véletlen pont egyszerű emberek házát, akiknek semmihez semmi közük.


Az egésznek negatív kampány a célja a jobb oldal ellen, hisztéria keltés az egész. Biztos vagyok a felsőbb utasításra, és a cigány elkövetőkben is. Ez nem általánosítás, ez sok éves tapasztalat, csak figyeld te is a híreket.

2012. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek az utasítására tették és kik, számomra ez lényegtelen. Az egészet elitélem úgy ahogy van.
2012. máj. 30. 10:09
 19/22 anonim ***** válasza:
[link] Akik tovább akarnak röhögni az incidens miatt.
2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Számomra a kurucinfó nem mérvadó, sőt...
2012. máj. 30. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!