Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Navracsicsék nem túl nevetsége...

Navracsicsék nem túl nevetségesek már?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy ellenzék,de amit a parlamentben művelnek az vicc.Rossz vicc.
2009. jún. 30. 06:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én írtam azt, hogy ovisok, de nagyon távol áll tőlem a jobbik! :) Úgyhogy nem jött be!
2009. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Mindenki zsidó, mi? Mindenhova jut belőlük, ugye? A világot a Nagy Zsidó Összeesküvés irányítja, ugye? Pszichiátriai eset vagy, öcsi."-Hát körülbelül a fél Fidesz vezérkar zsidó származású és identitású(Deutsch Tamás,Szájer József,Rogán Antal,Áder János...stb).Zsidó világösszeesküvés hogy van vagy nincs azt nem lehet tudni.Mivel nem vagyunk bennfentesek.Viszont annyi biztos hogy Rettentő nagy mértékű a befolyásuk a nyugati országok politikai és gazdasági életélbe vmint a világpolitikába.Töretlenül azon vannak hogy minnél jobban felszámolják a nyugati államok szuverenitását és eltöröljék a nemzeteket és létrehozzanak egy kultúrák,vallások,nemzetek,ideák nélküli sivár világállamot.Melyet reményeik szerint majd ők irányítanak.Én utánaolvastam ezeknek...tudom miről beszélek.Nyitott szemmel járok.A Fidesz ugyanaz mint az MSZP,ezeknek a nemzetközi zsidó köröknek a lekötelezettjei.Mit gondolsz miért nem a Fideszt támadja a világsajtó?Miért van mindenki a Jobbik ellen?-A válasz:Mert ők a tényleges nemzeti oldal.A nyíltan nemzetellenes politikai elittel szemben(MSZP?Fidesz?SZDSZ,MDF).
2009. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Hát körülbelül a fél Fidesz vezérkar zsidó származású és identitású(Deutsch Tamás,Szájer József,Rogán Antal,Áder János...stb)."


A felsoroltak között Deutsch az egyetlen zsidó. Te azt hiszed, hogy minden sváb nevű ember (Szájer, Áder) zsidó? Rogánnak ráadásul még a neve is szláv.


"Zsidó világösszeesküvés hogy van vagy nincs azt nem lehet tudni.... Töretlenül azon vannak hogy minnél jobban felszámolják a nyugati államok szuverenitását"


Khm. Most akkor nem lehet tudni, hogy van-e, vagy töretlenül azon vannak? Döntsd el, melyik énednek van igaza :)))


"Én utánaolvastam ezeknek...tudom miről beszélek."


Sajnos tudom, miről beszélsz. Összeesküvéselmélet-írók pamfletjeiről: Drábik, Mónus, Posta stb.


"Nyitott szemmel járok."


Most akkor olvastad könyvből, vagy nyitott szemmel megfigyelted a Nagy Összeesküvést, ami vagy van, vagy nincs? Eredj pszichiáterhez, ő segíthet rendet rakni a kusza fejedben.

2009. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!