Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Navracsicsék nem túl nevetsége...

Navracsicsék nem túl nevetségesek már?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy ellenzék,de amit a parlamentben művelnek az vicc.Rossz vicc.
2009. jún. 30. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Annyira megszokták,hogy nem tudják abbahagyni,és semmi értelmeset mondani.
2009. jún. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ceri ***** válasza:
71%

Ja, még az a szerencse, hogy a kormány ilyen toppon van.


Képzeljétek, mi lenne velünk, ha Gyurcsányék, nem álltak volna a helyzet magaslatán. A Fidesz rég tönkretette volna az országot.

2009. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Második!


és akkor most ezzel a fidesz ténykedése felértékelődik? vagy mi?

2009. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ceri ***** válasza:
35%

Nem értékelődik fel, csupán csak érthető.


Egy vak festőnek nehéz elmagyarázni a színeket. Ha folyamatosan zöldnek festi meg a hajamat, akkor inkább próbálja meg más.

2009. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Ovisok!
2009. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ceri ***** válasza:
34%
Vagy dadusok az ovisokkal.
2009. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Látom, a sok jobbikos nagyon tudja már, hogy a Fidesz "ovisokból" áll. De ez a sok felsőbbrendű zseniális jobbikos elolvasta esetleg az Indexen a mai Vona-interjút is, amiben Vona egyetlen konkrét kérdésre nem tudott értelmes választ adni? Vicces, ahogy a führeretek egy átlagos kocsmai világmegváltó szintjén hord össze hetet-havat, minden számadatot eltéveszt, és általában fogalma sincs a gazdaságról... persze zsidózni és cigányozni azt nagyon tud, ahhoz ugyanis nem kell érteni semmihez, elég hozzá a gyűlölet.
2009. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
18:24-nek! A Vona-interjút én is olvastam.Az indexesek provokatív,hülye kérdéseket tettek fel Vona csak tömör és egyszerű válaszokat tudott adni,semmi baj evvel.A pártvezetőnek nem kell mindenre szaktudományos választ adni.Az a párt szakpolitikusaira tartozik.Elég nagyvonalakban,közérthetően előadnia a program lényegét.Vonából jó államférfi lehet,Orbán meg már szerepelt és elbukott,a nép le is váltotta.A Jobbiknak van kidolgozott pártprogramja a Fidesznek nincs.A parlamentben igazi óvodások,a tevékenységük csak annyi hogy a kormány minden javaslatát elutasítják.Miután meg átveszik a hatalmat,ugyanazokat a javaslatokat előhozzák és megszavazzák.A Fidesz ugyanaz a zsidópárt mint az MSZP.Csak a retorika más.
2009. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"18:24-nek! A Vona-interjút én is olvastam.Az indexesek provokatív,hülye kérdéseket tettek fel Vona csak tömör és egyszerű válaszokat tudott adni"


Röviden és egyszerűen tévesztett el minden konkrétumot, ha egyáltalán sikerült rávenni, hogy ne csak általánosságokat harsogjon.


A riporter provokatív volt, a riportereknek ez a dolga, nem az, hogy ájult tisztelettel hallgasság Vona mester sületlenségeit.

2009. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz ugyanaz a zsidópárt mint az MSZP.Csak a retorika más."


Mindenki zsidó, mi? Mindenhova jut belőlük, ugye? A világot a Nagy Zsidó Összeesküvés irányítja, ugye? Pszichiátriai eset vagy, öcsi.

2009. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!