Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a FIDESZ 2014-ben...

Szerintetek a FIDESZ 2014-ben leváltásra kerül? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most is rengeteget csökkent a támogatottsága, de ha be is kerül a parlamentbe, jövőre ismét 2/3-os többségben lesz?


Ti hogyan látjátok?


Leváltják őket 2014-ben vagy sem?


2012. máj. 25. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól van,jól van, látom oszlik már a narancsköd.
2012. máj. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amilyen h*lyék egyesek lehet, hogy nyer de már egyáltalán nem sokkal a Jobbik esetleg a haldokló MSZP előtt az LMP is bent marad mert talán a DK (szemed kilövőm ha ellenem jössz párt) szavazói nem nőnek nem hülyülnek tovább...
2012. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Ebben az országban van annyi idióta, hogy még ezt is simán el tudom képzelni."


Ezzel most teljesen egyet értek.


Amúgy a múltkori Fidesz mellett tüntetőkhöz is lengyeleket hívtak.....ebből gondolom, hogy nagyot csökkent a támogatottságuk.


Azt is észrevettem, hogy a Jobbiknak maradt kb 10% támogatottsága, az LMP-jé is növekszik.

2012. máj. 26. 17:12
 14/17 A kérdező kommentje:
A KDNP-t meg Hoffmann Rózsa miatt szidják nagyon, mondjuk meg is értem.
2012. máj. 26. 17:20
 15/17 anonim ***** válasza:
A KDNP nekem egyenlő a Fidesszel. Ha egyedül indulnának, szerintem be sem kerülnének a parlamentbe.
2012. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom, azt mondtam csak, hogy a Fidesz a KDNP-vel van. De ha önálló párt lenne a KDNP. Tudom, hogy ott van az idióta Hoffmann Rózsa is....ezért nem szeretik annyian, de akkor az LMP-nek is nagyobb a támogatottsága, mint a KDNP-nek?
2012. máj. 26. 18:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre válaszolva szerintem ha csak az LMP és a KDNP közül lehetne választani, akkor az LMP nyerne (bár én egyiket sem szeretem). A KDNP olyan középkori, a modern világszemlélettel teljesen szembeforduló, egyházi előírásokra alapozott nézeteket vall, amelyeket szerintem a társadalom többsége - beleértve a konzervatívabbak nagy részét is - elutasít. Emellett nagy hibája, hogy erőlteti a külhoni magyarok kettős állampolgárságát, ezzel nyíltan provokálja a környező országokat, hátráltatva ezzel az ellentétek békés úton történő rendezését.

Vagyis ahogy előttem írták, a KDNP, ha nem a Fidesszel karöltve indulna, be sem jutna a Parlamentbe.

2012. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!